Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért lehet eladni turkáló...

Mennyiért lehet eladni turkálóba egy 32 ezer forintos farmert?

Figyelt kérdés

Anyukám járt a griffben és vett magának dolgokat, felhívott hogy nekem is vegyen e valamit és akkor majd otthon kifizetem, mondtam hogy igen, de nyomatékosítottam, hogy csak akkor ha van a legkisebb méretben, ez esetben farmert... Mivel csak 171 cm vagyok és elég vékony. (Férfi)

Mondtam neki, hogy mind1 milyet vesz, de maximum (!) 30 000 ft-ot költsön rá. Erre vett egy elvileg eredetileg 40 000 forintos Camel Active farmert ami most 32 000 ft-ra le volt értékelve...

Ami amúgy attól eltekíntve hogy az erre a célra szánt keretem fölé ment, tetszik is, viszont nagy rám, mivel a boltban árult legkisebb méretet vette, nem az én méretemet, amit amúgy mint kiderült nem is ismer...

Természetesen blokkot azt nem tett el.

Így arra gondoltam, hogy ezt a felesleges nadrágot mivel teljesen új és ez azért látszik rajta el adnám vmi turkálóba, ha lehet még ilyesmit (kb. 5 éve hallottam ilyenről baráti körben, de én nem jarok ilyen helyre).

Igazából ez a 32 ezer ft nem vág a földhöz, de a lelkemet megnyugtatná, ha akármennyit is le tudnék faragni ebből a felesleges veszteségből.


Szóval érdemes e egyáltalán férfi ruhát megpróbálni ilyen helyen eladni (hiszen elég kevés férfi jár turkálóba és kevés is a férfi cucc) és ha igen, akkor mennyit lehet érte kérni?

Szerintem pl. ha kérek érte 8 000 Ft-ot, akkor Ők eltudják adni 16 000-ért ami még mindíg az általuk fizetetz összeg kétszerese és az leértékelt eredeti ár fele... Szóval szerintem ez így korrekt lenne.


Kérdés, hogy szokás e bármilyen márkás terméket is turkálókban 16 ezrekért árulni.


Szerintetek?



2017. nov. 22. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vidd vissza lehet a boltba maradt a blokk es be cserélik neked valami masra ha mai vagy tegnapi.
2017. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!