Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz egy lánynak úgy hordani...

Gáz egy lánynak úgy hordani pólót, hogy alatta hosszú ujjú van?

Figyelt kérdés

Van nekem egy pólóm, amit egy hónapja rendeltem a neten, de nagy rám (vele együtt másik póló is jött, ugyanaz a méret elvileg, az meg kicsi rám), ezért caak itthon vettem fel eddig. Igazából a nyaka nagyon nagy, ráadásul V-alakú, így kilátszik alóla a trikóm.


Nagyon gáz lenne, ha alá vennék egy kisebb nyakú hosszú ujjút? Pulcsi amúgy lenne rajtam, tehát csak a nyakánál látszana, hogy alatta is van.


A póló fehér. Alá melyik lenne jobb, fekete, vagy fehér?


Vagy inkább ne vegyek alá?



2017. nov. 23. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Még ezt iderakom, mert úgy tűnik sikerült kevésbé aktív kategóriát találnom neki, de ugyanerről a pólóról van szó.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2017. nov. 23. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
A linkben szereplő feliratos pólót/pulcsit ne hord... az ilyen feliratos ruhák nagyon rosszul állnak mindenkin.. csak az idióták és ízléstelenek hordanak ilyeneket.
2017. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy idióta az, aki próbálja a lehető legtöbb formában hirdetni az állatvédelmet. Ez csak az eszközeim egyik része, suliban próbálok hatást gyakorolni a többiekre.
2017. nov. 24. 06:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg ha már támogattam vele a Tetovált Állatmentőket, hadd hordjam már. :D


De egyébként ma kipróbáltam, feketével viszonylag normálisan néz ki, de nem az igazi. Nem azt veszem fel ma.

2017. nov. 24. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!