Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb teltebb lányok! Ti...

Ducibb teltebb lányok! Ti szoktatok hordani ruha alatt alakformáló body-t és lehet/szabad alsóneműként viselni ilyet egész napon át?

Figyelt kérdés

Még nem volt de szeretnék, mert fittebbnek érezném benne magam a ruha alatt. A retrósabb fazonok tetszenek és tűnnek jobbnak, vélemény?

Előre is köszi.


2017. nov. 24. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, hogy 42 éves/91kg nő vagyok. Ha ez számít.
2017. nov. 24. 19:46
 2/5 anonim válasza:
100%

Én nyáron, lenge, testhez álló ruhák alá, illetve alakalmakkor veszek alakformálót, így télen nem nagyon hordok. Lehet rajtad egész nap, de én magamon szoktam hagyni egy tangát alatta, nem szeretem csak úgy hordani. Egyébként állandó viseletre nem valami kényelmes, velem sokszor előfordult, hogy hiába gumis a derékpántja, (amit egyebként fel kell húzni a bordáidra, ahol viszonylag kényelmes), de napközben lejjebb csúszott és a gumi úgy elszorította a hasam, hogy alig kaptam levegőt, plusz még másnap is fájt, csak órakkal később volt lehetőségem levenni a mosdóban -_-' Fazonban minél magasabb legyen a dereka, hogy jobban formáljon és kissebb legyen az esélye az enyémhez hasonló baleseteknek. Szárasat válassz, ami a combod is formálja, ügyelj a megfelelő méretre és ne sajnáld rá a pénzt, jó drágát vegyél, jobb minőségük mint az olcsók.

40/, 64kg.

2017. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Éppen arra gondoltam hogy kezdetnek most hűvösebb időkben hordanám inkább vastagabb overál alatt próbaképpen aztán meg ha beválik csinosabb merészebb ruhával.

Néztem az árakat és 15-35 ezer körül lehet rendelni márkásabbat de kidobott a kereső vaterás használtat is ugyanebből az angol márkákból néhány ezerért. Ezeket érdemes megvenni? Tartósak? A száras nekem is nagyon szimpatikus külföldi oldalakon találtam amire gondoltam.


[link]

2017. nov. 24. 21:45
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez egész jónak tűnik, és le sem tud csúszni:D Nekem New Yorker van, 25 ezerért vettem.Ha ilyesmit képzeltél el, akkor szerintem megéri. Használtat ne vegyél semmiképp.
2017. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, vehet használtat azok is jók. Nekem Triumph doreen body van ami új áron harminc és megkaptam alig használtan háromezerért és talán csak felpróbálva volt előtte. Már második éve hordom.)
2019. márc. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!