Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megyvegyem ezt a bakancsot?

Megyvegyem ezt a bakancsot?

Figyelt kérdés

Dorko-s bakancsot szeretnék már tavaly óta... már tavaly is bakancsokat hordtam.

És van egy baratnőm, (eddig legjobb baratnom volt de ma mar nem beszelunk olyan sokat es igy eltavolodtunk) es sokszor sertodott meg ha olyan cuccom volt mint neki , aztan egy ido utan nem erdekelte

Es most neki is DRK bakancsa van es en is szeretnek egy olyat (ossze is gyujtottem annyi penz amennyi a cipo) de ha meglatja rajtam tuti merges lesz, hogy “utanzom” meg stb

De viszont csizmat en nem hordanak , nem illik hozzam es mint mondtam mar regebben is bakancsokat hordtam telen...

Tudom eleg gaz ez a kerdes de nem akarom hallgatni hogy “utanozom”... 15/L



2017. nov. 24. 21:01
 1/4 anonim válasza:
Persze, vedd, ha neked tetszik!
2017. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne torodj vele,ha neked tetszik vedd meg!
2017. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha majd több pénzed lesz vehetsz timberlandot.
2017. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meddig fogsz azzal foglalkozni, hogy az amúg, eltávolodott barátnőd mit gondol a cuccaidról? Semmi köze hozzá. Szerintem ő is hord olyan ruhákat, amiket máson látott, megtetszettek neki. Ilyen ez a divat.
2022. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!