Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten vagy egyáltalán...

Tompadúr kérdése:

Budapesten vagy egyáltalán Magyarországon belül hol találhatok ilyen ruhákat ha van egyáltalán? 27/F


2017. nov. 25. 17:59
 1/5 A jó édes ***** válasza:
Kb. bármelyik kínai ruhaboltban.
2017. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, és elegem van az ázsiaiakból e téren. Már csesztem rá velük eleget. De akkor odabiggyesztem, hogy MINŐSÉGI cuccra gondoltam.
2017. nov. 25. 19:24
 3/5 A jó édes ***** válasza:
Én ezt értem, de te konkrétan kínai ruhákat linkeltél be, amiről bármelyik textilipari szakember ránézésre megmondja, hogy ezek pár darab pamutfecni bénán összefércelve. Tehát maga az nem világos, hogy te ilyet akarsz...de mégsem ilyet. Próbáld meg valahogy körülírni, hogy mi az amire vágysz: kivágott mellkas, elvarratlan kézelő, slim fit, decentralizált cipzár vagy mi?
2017. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Decentralizált cipzár, letisztult szabás. fekete-piros, vagy szürke tehát nem túl színes minta, aszimmetrikus szabás is akár ahogy az látszik pár helyen. Futurisztikus és sportos megjelenése legyen és kapucnis. Ennyi nagyon röviden.
2017. nov. 25. 20:34
 5/5 anonim válasza:
Seraph store
2017. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!