Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert sajnálom suliba a jobb...

Miert sajnálom suliba a jobb ruháimat?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, sokszor hordok igy is térdig érő szoknyát, ruhát, de a szekrényben szebbnél szebb ruhák vannak még így is, amit megveszek, mert a nagyon megfog, viszont amikor arra kerülnr a sor, hogy felvegyem hétköznap, fáj a szívem. Most pl megvettem egy bézs ponchot illetve egy bezs kardigánt, deha befogom hétköznap, tudom, hogy minden nap mosni kellene, mert hamar koszolódna.

L


2017. nov. 26. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amilyen retek van a sulinkba én sem veszem fel a jobb cuccaim.
2017. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ha nem suliba, hova hordanad?

Mert oke neha talalkozol baratokkal ilyesmik, de ha ez suli utan van, aki atoltozni se tudsz.

Tehat eleg keves olyan alkalom van amikor egy bezs kardiganra azt lehet mondani, hogy na ezt ide hordom!

Mert peldaul bulizni se lehet felvenni, de csaladi esemeny is attol fugg mi.

Szoval szerintem inkabb vedd fel es vigyazz a ruhaidra.

Egy szurke kardigant is ugyanugy ki kell mosni, ha piszkos.

2017. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A baj talán az, hogy nincs meg a huzóerő. A többiekre ránézek, és elég semmilyen az öltözködésük. Így is az esetek 95% ában jobb ruhákat hordok, mint a tobbiek. Jövöre már dolgozni fogok, és mindig az jár az eszemben, hogy mivel úgyis papírmunkát fogok végezni, talán oda kellene spóroljam és felvegyem őket, nem pedig suliba.
2017. nov. 26. 12:14
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A ruha azért van, hogy hordják őket. Így csak pénzkidobás az egész.

Ne másokat okolj azért, mert érzelmileg kötődsz ruhákhoz, amiket nem is viselsz.

2017. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!