Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem merek elegáns öltözetben...

Nem merek elegáns öltözetben suliba menni. Mit tegyek, hogy önbizalmam legyen? 15/f

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy öltönykabát féleséget, mert úgy láttam, hogy egész jól áll.

Ugye ezt egy szebb,ünnepibb cipővel szokás felvenni.

De eddig csak sport cipőben mentem és hétköznapi kabátban.

De most már egy kifinomultabb,elegánsabb stílusra szeretnék váltani.

De félek attól, hogy kiröhögnek vagy csak szimplán hülyének néznek, hogy ilyen ruhában járok.

Tudom, hogy van bennem kishitűség és önbizalomhiány és ha már valaki mondd egy rossz szót az öltözékemről akkor nekem már elmegy a kedvem az egésztől.

Mit tegyek, hogy nagyobb legyen az önbizalmam és ne érdekeljen a többiek véleménye?



2017. nov. 26. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem könnyű, egyből tegyél mások beszólására. Én is szoktam teljesen másképp öltözni, de csak ritkán teszem,mert beszólnak és évek múltán se esik jól, még ha leszarom az illetőt is, pedig jóval idősebb vagyok.
2017. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Kezdd először valami átmenettel, pl egy sportos zakó, valami nem ingszerű felső, farmer. Ha azt megszokták, jöhet inggel, utána leváltod a farmert szövetnadrágra, stb. Úgy talán kevésbé meghökkentő az átmenet.
2017. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, az öltönykabát nagyon jó!

Arra figyelj, hogy ne kitaposott sportcipővel vedd fel, hanem fekete, tiszta, jó állapotban levővel. Lehet sportcipő, csak ne legyen lepukkant. Pl Lacoste cipőkben van olyan ami jól illik az ilyen ruhákhoz. Hozzá egy jó sál, és már szuper is az outfit :)

Fessen kinézni nem ciki, sőt!


33/N

2017. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


Figyi, nem kell mások kedvéért átmenetet bevezetned a ruhaviselési szokásaidban. Nem másoknak öltözöl, nem számít senki véleménye.

Tegnap mackónadrágban és sportcipőben mentem boltba, ma rövid szoknyában-ingben-csizmában vettem részt egy eventen.

Nem szabad ennyire figyelni mások véleményére, elveszted saját magad. És ne figyelj azokra akik ilyesmire biztatnak.

2017. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az elegáns ruhák sok emberen jól állnak. Ha mindig úgy öltözködsz mint a többiek akkor ugyanolyannak hisznek mint másokat. De ha van egyéniséged akkor könnyebben odamennek hozzád a lányok. Mindenki szereti azokat az embereket akiknek van önbizalma.

Van egy fiú a suliban aki mindig mondja hogy én miért nem járok edzocipoben mint a többi ember. Egy ideig próbáltam úgy öltözködni ahogyan a fiúnak tetszik de utána már nem érdekelt. Télen megfagytam az edzobe. Már hordom azt amit szeretek és ami nekem jól áll. Szóval hajrá neked is! :)

2017. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! :-)
2017. nov. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!