Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A zokniknak miért a felső...

A zokniknak miért a felső részén vannak a tök jó minták, ami általában nem is látszik?

Figyelt kérdés

Imádom a zoknikat, mindig veszek, ha ruhaüzletben járok, pedig már nem is férnek a szekrénybe.

Olyan cukik vannak ilyenkor is, karácsony előtt, jegesmedvés, hóemberes, stb, biztos sokan látták már.

De az emberek szerintem általában nadrágban járnak, mármint azok az emberek, akik ilyen színes, mintás zoknit hordanak.

Mert aki elegáns kosztumben vagy cuki kis ruhácskában jár, az ilyenkor harisnyát kell hogy vegyen. Jó, persze arra is lehet zoknit venni, de azt csak úgy, hogy ne látszódjon ki pl a csizmából.

Szóval a lényeg, hogy mi a francért nem olyan helyen van a minta, ahol látszik?

Egy csomót emiatt meg sem veszek, mert a lábfeje egyszínű, és a szárán van pl. egy macska. Kár érte, de hogy az látszódjon ki a nadrágomból, hogy egyszínű fekete zokniban vagyok, annak nincs értelme.


2017. nov. 29. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol kéne lennie? A gatya leér a cipőig így is úgy is. Kivéve a rövidgatya, de akkor meg mindegy.
2017. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát hogy ne legyen feltűnő, több mindenhez menjen és ne tapossa szét az ember a lábfejével.

Én is szeretem a mintás zoknikat és ha a munkahelyen bunkó az ügyfél (telefonos ügyfélszolgálat) néha felhúzom a nadrágszáram, ránézek a vidám zoknimra és máris jobb, viszont senki nem szól be, hogy túl harsány a zoknim.

2017. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!