Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagyon jó minőségű...

Hol lehet nagyon jó minőségű téli szövetkabátot kapni?

Figyelt kérdés

Szóval szövetkabátot keresek 40000 - 50000 forint környékén.


A walterfashion.hu oldal katalógusában, a szövetkabátoknál, a 4/36-os számozásút keresem elsősorban. Az a kék színü dupla gombos.

Voltam két Walter üzletben is, de nem volt egyikben sem. Valaki tudna segíteni, hogy az előbb említett szövetkabát hol kapható?

Reménykedem, hogy itt valaki szakértő.


Előre is köszönöm a segítséget.


De ha valaki tud olyan üzletet, ahol konkrétan lehet kapni igazi minőséget, akkor mindenképp írjon.



2017. dec. 2. 23:09
 1/8 Unikornispata válasza:
92%
Erősen függ attól,hogy TE mit tekintesz"igazi minőségnek".
2017. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk olyat, ami anyagból van, látszik rajta, hogy megvan csinálva. Lazán kibír 3 évet minimum.


Kedves válaszoló, tudsz mondani nagyon jó márkákat? :)

2017. dec. 3. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

természetesen a cégtől kell megkérdezni, hogy melyik üzletükben kapható a termék!


Amúgy a jó minőség számomra pl. azt jelenti, hogy nem poliészterből készült a kabát, hanem 100% gyapjúból. Ilyet újonnan 150 ezerért árulnak. Ennyit persze nem szánok rá, így én turiban vettem nagyon jó minőségű kabátot, amit kitisztíttatok, magamra szabatok, és máris lett 20 ezerből egy gyönyörű, különleges kabátom.

2017. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Sajnos nem tudták megmondani a ruha márkáját.

2017. dec. 3. 16:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt megtudod mondani, hogy melyik üzletben lehet olyat kapni, ami 100% gyapjú? Mert interneten semmit nem találok.
2017. dec. 3. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
én a Humana vintage-ban vettem a Károly körúton. De ott sem minden ilyen jó minőség, válogatni kell természetesen, és szerencse is kell hozzá, hogy mondjuk kb. a te méreted legyen, de sokszor cserélődik a kínálat. Van amúgy több ilyen vintage üzlet, ahol kincseket lehet találni.
2017. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a honlapjukon az van fent, hogy minden terméküknek Walter a márkaneve. Nagyon debill eladóval beszélhettél, aki nem tudott segíteni. írjál erre a címre: info@walterfashion.hu és kérdezd meg, hol lehet kapni azt a kabátot.
2017. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap megtaláltam az e-mail címet.

Még előző nap írtam nekik. Válasz nem tudom, hogy mikor érkezik.

2017. dec. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!