Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A divat felülírja az időjárást...

A divat felülírja az időjárást? Bokavillantásra gondolok.

Figyelt kérdés

Sokakat még mindig így látni. Nekem tényleg mindegy, mindenki úgy öltözik, ahogy neki jó. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt divatból csinálják inkább vagy tényleg nem fázik a lábuk?


Csak kicsit fura, mikor felülről télikabát, sapka, sál van valakin, alul meg, boka fölé feltűrt/érő nadrág, tornacipő, csupsaz boka.



2017. dec. 5. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez most divat. Nem kell követni, de akinek ez tetszik,hagy tegye.
2017. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Divat, totál hülyeség. Tavasszal meg már 10 fokban spagettipántos trikóban és kiskabátban járnak a lányok - az értelmesebbek, persze ;)
2017. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért mar +4 fok volt, se eső, se szél. Ilyen időben még nem feltétlen fázik az ember. Személy szerint én még elő sem vettem a vastag kabátom és a téli cipőket.
2017. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell mindig a lányokra mutogatni! Sok fiú is így hordja, figyeld csak meg!
2017. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Egyrészt divat is, másrészt pl én nem vagyok szuper magas, de sok üzletben csak ilyen rövid gatyát kapok magamra, mert direkt ilyeneket árulnak.

Én mondjuk lábról nem szoktam fázni, ha nem sétálok órákat kint, én is felveszek ilyesmit ebben az időben.

2017. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Egyébként meg majd kíváncsi leszek a fiúknak mennyi szrt adtok majd, mikor az első márciusi gyenge napsütésben trikóban mutogatják a csapzott kis vállukat? :D
2017. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Divat is de szerintem nem gáz. Én is hordom így mert nem vagyok fázós és megfazni se szoktam. Ha csak elszaladok valahova pl szolárium, leggings, espadrilles cipő se harisnya se zokni de azért kabat (ka) kell mert felül a hát és a mellkas hamarabb megfazik mint a boka.


(32vagyok és nő, tehát nem a divatot követem vakon hanem a számomra praktikus viseletet preferálom. )

2017. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Is-is. Van, aki tényleg nem fázik (de az nem is sapkához fogja felvenni a bokavillantóst, hanem már télikabátot sem vesz... voltak ismerőseim, akik pl. simán fociztak kint rövidgatyában télen, és nem lett bajuk). De sztem a többség divatolásból csinálja (mint amikor mínusz 10-ben derékig érő kiskabátban van a csaj, mert "máskülönben nem látják a vékony derekam a paseeeeeek").
2017. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is úgy tűnt kint van a bokám, de alatta harisnya volt és egy vastagabb titokzokni. de persze sok a hülye, aki tényleg bokát villant
2017. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Simán csak ostobák.

Azok is, akik szerint ők saját maguk nem fáznak. Ugyanis érdekes módon csak most világosodtak meg, pár éve még mégis csak fázott a bokájuk, mert akkor senki nem hordta így.

2017. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!