Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A divat felülírja az időjárást...

A divat felülírja az időjárást? Bokavillantásra gondolok.

Figyelt kérdés

Sokakat még mindig így látni. Nekem tényleg mindegy, mindenki úgy öltözik, ahogy neki jó. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt divatból csinálják inkább vagy tényleg nem fázik a lábuk?


Csak kicsit fura, mikor felülről télikabát, sapka, sál van valakin, alul meg, boka fölé feltűrt/érő nadrág, tornacipő, csupsaz boka.



2017. dec. 5. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

„Egyrészt divat is, másrészt pl én nem vagyok szuper magas, de sok üzletben csak ilyen rövid gatyát kapok magamra, mert direkt ilyeneket árulnak.”


Sunshinedoll. Tudom, hogy nincs időd túl sok boltot végigjárni a feminista szektagyűlések miatt, ennek fényében tudnám javasolni az online vásárlást. Érdekes módon a 178 és a 160 magas hölgy ismerőseim is kapnak magukra „nembokavillantós” nadrágot. Mik vannak...


A kérdésre is felelve:

Hát igen, vannak ilyen furcsa anomáliák mikor inkább szétfagy valaki, de a lényeg hogy az aktuális trendeknek megfelelően néz ki. Ugyanakkor nyilvánvalóan más a hőérzetünk, lehetséges hogy ilyen 4 fokokban valaki nem fázik bokát villantva. Ebben az esetben persze nem írja felül az időjárást a divat.

De ha tippelnem kellene az utóbbi eset a kevésbé jellemző.

2017. dec. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én most így magam elé képzelem az átlag ilyen fiúcskát, akinek az egy szál skinny gatyája a többiekéhez hasonlóan fel lett hajtva, igaz, hogy most itt a tél, de fogalmuk nincs, mit is kéne igazából kezdeniük magukkal. Állnak, mint macskám a befagyott vizestálja előtt... Ha mindenáron marad ez kötelező a bokavillantás, akkor lehet, hogy zokni anyagból vágni kéne ilyen felsőrészt (mint valami szélesebb karkötő) aztán pluszban ráhúzni a bokarészre. Úgyse mondaná meg a többi, hogy valami nem úgy van, ahogy "divat szerint kéne", de legalább nem fáznának. Persze fiútól nem fogod hallani, hogy fázik, mert nehogy véletlenül a gyengeség jelét adja.
2017. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:D
2017. dec. 6. 18:28
 14/17 anonim ***** válasza:
Tegnap dél körül lábujjközös papucs-mezítláb viseletben is mászkált pár ember. Szóval ebben sincs manapság semmi különös :)
2017. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Félig... A jövendőbeli barátnőm 2 hete úgy ment suliba, hogy csőnadrág felhajtva, és mezítláb az a nyári belebújós cipő azaz a Slip-On, a múlt héten meg már térdig érő csizmában volt...
2017. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy hosszú zokni, és úgy felhajtva a nadrág :D térdig...
2017. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

'Azért mar +4 fok volt, se eső, se szél. Ilyen időben még nem feltétlen fázik az ember'


Jó, de akkor nem kéne hozzá a nagykabát, sapka, sál.


Döntsük már el, hogy most jó idő van vagy nem.


A másik, aki sok üzletben csak ilyen nadrágot kap: ez vicc.

Van ilyen is, nekem is van ilyen nadrágom, nyáron imádom, de ne találjuk már ki, hogy másmilyen nem lehet kapni. BÁRHOVÁ bemész, kapsz olyat, ami nem bokavillantós, hanem normális. És divatos. Ne takarózzunk ilyen mondvacsinált dolgokkal, hogy nem lehet másfélét kapni.

2018. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!