Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens 4940 velemeny?

Dr. Martens 4940 velemeny?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj de jó indulatú vagy...ja mégsem,csak itt fröcsögsz. Amúgy meg szerintem senkit sem nevetnek ki az utcán azért mert bakancsot hord


Na akkor elmagyarázom még egyszer, hogy miért vagy te ostoba: az hogy kinek mi az izléses, igényes öltözködés magán dolog. Mindenkinek más stílus öltözködés tetszik. Te viszont azt hiszed hogy csak is az a jó meg az igényes stb amit te annak gondolsz. Lásd be, nem a te "izlésed" az etalon. Attol még senki sem lesz férfi sőt még nőietlen sem hogy nem magassarkúban tipeg hanem bakancsot hord mivel a nőiességet nem agy rohadt lábbeli határozza meg, sokkal inkább az illető jelleme, kisugárzása, testalkata stb.. Azt meg hadd ne magyarázzam el hogy miért vagy nőgyűlölő...itt pitcsázol meg degradálsz le mindenkit csak azért mert neked nem tetszik az öltözködésében valami. Rém felszínes dolog ez és azt veszem le az írásodból, hogy neked egy nő csak egy tárgy amivel villoghatsz.

Amúgy én is csak válaszoltam a kérdésre. Leírtam hogy semmi baj nincs a bakancsal és teljesen jó minőségű és kényelmes a kérdésben szereplő márkának minden lábbelije. Te akadékoskodsz itt folyton.

2017. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Azért azt megnézném veled hány csinos nő áll szóba. :D

Attól mert neked nem tetszik ha egy nő felvesz egy bakancsot attól még nem kell itt háborognod.

2017. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Biztos majd nem kellek senkinek...na jó vicc, a barátom is biztosan igénytelen meg csak lyukra játszik ezért is kérte meg a kezemet...tudod szánalmas egy idióta vagy. Te kapaszkodsz a hülye véleményedbe hogy a bakancs igénytelen viselet meg nem vagyok nő ha bakancsban járok stb... De tudod nem érdekel a hülyeséged. Még szerencse, hogy nem te határozod meg hogy mi a nőies meg mi nem az. Egy ilyen sötét senki miatt nem fog csorba esni a nőiségemen, ne aggódj...


Vigyáz nehogy annyira erőlködjél, hogy eleredjen az orrod vére.

Szánalmas, hogy amikor már nem tudsz semmit sem mondani benyögöd az így nem fogsz senkinek sem kelleni dumát. Meg személyeskedsz. De nem hat meg, csak magadat járatod le mégjobban emberileg. Amúgy én is kiváncsi lennék hogy a te szerinted igényesnek titulált nők mikor álltak veled valaha is szóba azon kívül hogy elhajtottak a francba ha bepróbálkoztál nálluk. Pedig egy ilyen magadfajta sötét nőgyűlölő, sekélyes, felszínes, hímsoviniszta tapló alak igazi "főnyeremény" lehet...

2017. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!