Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jordan cipő vélemény? Mostanáb...

Jordan cipő vélemény? Mostanában nagyon megtetszettek a Jordan cipők. Nem mind, de persze nem is vagyok kosaras. A Jordan Flight Luxe cipő mennyire bírja utcai, mindennapos használaton?

Figyelt kérdés
Jordan, cipő utcai cipő, strapabíró
2017. nov. 29. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben szereplő modellt nem tudom de többségük évekig kibírja nagyobb sérülés nélkül akár mindennapos használat mellett.
2017. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És könnyen takarítható? Nyilván nem úgy értem hogy bedobom a mosógépbe, hanem pl. Cif-fel meg egy körömsúrolóval takarítom. Nekem ez a módszer Nike Roshe Runnál bejött, nem lett semmi baja a cipőnek
2017. nov. 29. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a ciffet mellőzném, de akad rengeteg sneaker tisztító. A Roshe Runnak pedig pont nem árt a mosógép.
2017. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, vedd meg.
2017. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az új Jordan modellek 80%-a rohadt gáz, köztük ez is. Nem érik meg a pénzüket, de tönkretenni megéri őket. A régebbi kiadások(OG-k), illetve ezek újabb verziói jól néznek ki, és nem is látsz olyanokat mindennap. Utcai használatra megfelelnek, ha takarítod őket(nem bevágod a mosógépbe, vagy letörlöd szappanos vízzel, hanem veszel protect készletet/sprayt, például már elérhető a Crep). Jól bírják, nekem van egy 3 és egy másfél éves párom.
2017. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!