Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyed egy olyan...

Mi a velemenyed egy olyan lanyrol, aki piros farmert (is) hord?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ez elég hülye kérdés.

És neked mi a véleményed egy olyan lányról, aki fehér pólót hord?

2010. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy nekem hogy ki milyen színű farmert hord ? Soha nem nézem kin milyen ruha van
2010. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik! :)
2010. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi..ha zöldet,feketét,pinket,vagy lilát hord,arról is ugyanez:semmi..Ruha-ruha..

nem érdekel,ki miben jár,az érdekel,hogy rám ne kényszerítsenek olyat,amit nem bírok magamon elviselni!

24/L

2010. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy én fel nem venném mert utálom a pirosat :D de amúgy meg tényleg elég hülye kérdés
2010. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:)) így visszaolvasva szerintem is az... na de igazándiból azért tettem fel, mert sokak szerint rib*ncos a piros nadrág és üres fejű libára vall.. nem tartom magam a kettő közül egyiknek sem és nem szeretnék efféle előítéleteket kelteni magamról.. szóval szerintetek?
2010. jún. 2. 09:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Szíve joga azt hordani, amit akar. Ha jól áll neki? Miért ne. De én soha az életbe fel nem vennék. Egyszer volt egy zöld farmerem, azt szerettem, de az még általános suliban volt.

Nem szeretem a piros színt, bár van egy pár piros felsőm, de nadrág? A múltkor nekem akartak ajándékozni egy bordós - pirosas kosztümöt. Na nem! Az nem az én világom. De ettől még nem szabad leszólni mást, mert ő úgy érzi jól magát.

2010. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy nadrág soha nem tud r*bancos lenni,kivéve,ha kilóg a fél segged!Aki ezt mondja,nem látott még r*bancot!!!
2010. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Önmagában a nadrág miatt nem leszel ribancos.

Én mondjuk fel nem venném, mert abszolút nem az én stílusom, így valószínűleg röhejesen festenék egy piros nadrágban. :D

2010. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szar!
2010. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!