Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyed egy olyan...

Mi a velemenyed egy olyan lanyrol, aki piros farmert (is) hord?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem maga a piros nadrág ribancos, hanem az, hogy milyen az összkép. Ha mondjuk a piros nacit egy csillogós, lilás toppal veszed fel, háááát, vagy feketével, az nem a legjobb, de egy fehér felsővel sztem király...

Egyébként ez olyan, hogy a piros körmök ribancosak. Sztem meg a koszos körmök, meg amelyik igénytelen, de azért van rajta némi lakkmaradvány... :D:D

2010. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy van piros farmere, és hordja. :)


Ha jól áll neki, (amit még nem tudok, mert nem láttam,) akkor ez kiegészül azzal, hogy jó ízlése van, és bátran fel mer venni olyat, ami miatt azok, akik nem mernek felvenni ilyet, vagy felvennék, de nem áll jól nekik, nyilván irigykednek majd, és mindenféle baromságokat beszélnek, aminek persze nem ő és a piros farmer az oka, hanem az említett illetők irigysége/gyávasága. Így, ha én azt látnám, hogy jól áll neki, biztatnám, hordja, és ne hallgasson emezekre. :D


Ha nem áll jól neki, akkor pedig adjon túl rajta! Biztosan lesz, akinek jól áll... :P

2010. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha nem tudja viselni, az amolyan faluszépe beszabadult a városba soppingolni a zsebpénzből... alapba meg viselje, ha jól áll neki. szerintem csak magas lányoknak áll jól. a piciket összenyomja az élénk farmerszín. múltkor láttam egy kiscsajt ilyenben. annak nagyon nem állt jól... de láttam rá ellenpéldát is.
2010. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sztem az a lány aki piros persze nem az a kis fakult piros, hanem az a jó erős élénk piros nadrágod hord, bevállalós. Én szeretem a bevállalós csajokat ;)
2010. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem van egy piros Csőnacim és szerintem nem ribancos ha nem veszel hozzá csillogó pulcsit csak valami egyszerűt meg valami egyszerű cipőt.Ma láttam egy csajt elnézést nőt ugyanolyan nadrágba vastag övvel magassarkúba de elég R*bancos volt...Szal attól függ hogy mit veszel fel hozzá.
2010. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!