Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy egyre több...

Miért van az hogy egyre több férfi kezd el csizmát hordani?

Figyelt kérdés

Szaisztok!

Egyre jobban a tél közepe felé haladunk és egyre többször látok az utcán olyan férfiakat akik rendes, magasszárú csizmákat hordanak!! Ez egy ilyen új divat kezd lenni? A válaszokat előre is köszi ;)



2017. dec. 11. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
télen csizmát hordanak? hallatlan...
2017. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aszittem a hideg miatt...
2017. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
88%
Biztos fázik a lábuk.
2017. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Az eszkimók se saruban járnak. Talán nem véletlenül.
2017. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Idióta a kérdésed, ez nem divat, és főleg nem télen! Ez stílus, és nyáron is ugyan úgy magasszárú csizmát hordok, mint akár Clint Eastwood a vadnyugaton.
2017. dec. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak térdig érő csizmáim + egy 30 soros acélbetétesem és nagyon szeretem hordani őket. Ugyanakkor rajtam kívül egy srácot se látok, aki így öltözködne. Mindenki vagy sportcipőt vagy bakancsnak csúfolt, teljesen rövid szárú /maximum a bokát eltakaró/ téli cipőt hord. Persze korábban én is láttam már pasit, aki hosszabb szárú csizmában/bakancsban volt, de ez nagyjából tényleg olyan, mint a fehér holló. Viszont télen én szinte mindig így öltözködök. Volt már, hogy megbámultak, esetleg beszóltak, bár ez nagyon időjárásfüggő. Pl. ha leesik egy nagy hó vagy eső, havas eső, latyak, sár, hideg van, akkor teljesen természetesnek veszik, hogy pasiként én is csizmát hordok, pláne, hogy a nők körében már szinte minden harmadik-negyediken hosszú szárú csizmát látni télen. Volt már olyan, hogy térdig érő lovaglócsizmát szűkebb fazonú farmerral hordva átlagos szürke kisegérnek éreztem magam, mikor szembe jött velem egy csaj, aki bőven térd fölé érő magassarkú csizmában, feszülős nadrágban és bőrkabátban volt...


Egyébként ha divat, ha nem divat, az tény, hogy a csizma eredetileg a férfiak /katonák, lovasok, vadászok, földművesek/ viselete volt, nem pedig a nőké. Nem nagyon értem, hogy manapság miért nem hordanak a férfiak rendes csizmát /ahogy írtam, Veled ellentétben én szinte egyáltalán nem látok ilyet/, hiszen pl. a 80-as években is divat volt. Ha beköszöntött a tél, édesapám is elővette a térdig érő műbőr csizmáját és azt hordta.

2017. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Tél van...
2017. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Mert egyre hidegebb van.
2017. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6. Én nagyon sok embert láttam már. Szombathelyen lakok.
2017. dec. 12. 13:27
 10/10 anonim válasza:

Szombathely, Alpok alja.

Érkezett egy új hír! Visszatértek a határőrök Írott-kőre!

Így kiáltanak fel Velemben, mikor a 80 centis hóban vasalt csizmát húzok, és -10 fokban szovjet, tiszti haditengerész kabátba bújok és usánkával koronázom meg magam. Igaz, néznek mint borjú az új kapura, de ha így kényelmes fát vágni, és gázolni a hegy tetején...

Orosz mondás: Férfit a csizmájáról, nőt a kalapjáról lehet megítélni.

Szóval férfiak, bátran viseljetek csizmát! Inkább nektek való, mint egy nőnek.

2018. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!