Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy bolt ilyen?

Hogy lehet egy bolt ilyen?

Figyelt kérdés

Másodjára hozattam ki egy pulóvert,mert elsőre egyáltalán nem olyat hoztak amilyet rendeltem,aminek elöl kellett volna lennie, hátul volt és aminek hátul kellett volna legyen az meg egyáltalán nem volt. Na most kicseréltettem velük,20-szor elmondtam,hogy milyen kell,részletesen,ami az oldalukon is van,erre kihozatnak egy olyat,ami ugyanaz mint az előző,csak megfordítva..Azaz aminek elöl kell lennie az elöl is van tök király,ez már haladás,de azt a hülye feliratot nem tudom miért nem képesek a hátára rátenni ha már egyszer az oldalon úgy van. Adok képet is hogy értsétek mit dumálok [link] Tök faszán néz ki szerintem meg még az a halálfej is egy extra amitől még jobb,de ezt a feliratot nem képesek rátenni már másodjára sem,csak a kezdőbetűket.."BMTH". Sokat érek vele kösz.. Azt nem is említem,hogy szürke színük nincs csak fekete,az még mindegy is emellett. Megmondták pénteken telefonon hogy most már van olyan amit rendeltem és hozzák is,aha.. Ennyire hanyag ez a rockpince vagy mi? Nem értem ha egyszer így van fent a honlapon miért nem ilyet hoznak? Azért rendelem meg mert úgy tetszett meg ahogy van..Már égne a pofám ha megint reklamálnék

Bocsi ha kicsit elragadtattam magam de nagyon mérges vagyok már,elsőre még el lehet nézni,de másodjára már zavaró


2017. dec. 13. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem innen és egyszer voltam bent személyesen is. Én is pulcsit rendeltem Rammstein-t, meg két pólót, minden tök jól megjött, ugyanúgy nézett ki. Azt én sem értem, hogyha fent van a honlapon ez a kép akkor miért küldenek egy másikat. Viszont ha nem csináltatod, hanem rendeled, akkor az úgy működik, hogy rá teszik a feliratot, vagy nem, hanem így kapják, vagy ők csináltatják így.

Az nem világos miért küldenek másik terméket a megrendelt helyett. Ezt viszont nem érdekes mennyire kínos, muszáj reklamálni, ha kell 3-4szer is, vagy elállsz a vásárlástól. Meg kell kérdezni tőlük akkor többször is, hogy ezt most hogy gondolták, hogy nem ugyanazt küldik ami fel van tüntetve.

Én is mérges lennék, mert ha először rendelsz tőlük egy ilyen akció után a büdös életbe nem fogsz mégegyszer akarni. :D

2017. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csodálkozok hogy egyáltalán az elejét megcsinálták rendesen..

De így mi lehet az oka?Nem tudják megcsinálni vagy mi?Túl bonyolult ez a felirat? Akkor mondják meg, ne hülyítsék az embert. Már úgy érzem be kéne menjek és elmagyarázni mintha értelmi fogyatékosok lennének,hogy az egész nevet kérem nem pedig a rövidítést

Azt jól mondod,innen se rendelek többet,vagy bemegyek személyesen vagy inkább shark n roll

2017. dec. 13. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

De én úgy tudom, hogy a rockpince nem nyomtat pulcsit. Ha rosszul tudom, akkor elnézést.

Én olyat rendeltem mindég ami a honlapjukon volt fent de azt nem ők csinálták. Ha egyedi nyomtatást akarsz rendelj máshonnan.

2017. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nem egyedi,ez úgy ahogy van náluk van fent,itt van a teljes,ezt rendeltem [link]

Eleje oké de hátul csak annyi van,hogy BMTH,mint az elején a minta felett.

Most ha nem is ők csinálják akkor is,most olyan megoldhatatlan feladat lenne ez?

2017. dec. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!