Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni a berögzült...

Mit lehet kezdeni a berögzült "szoknyaellenességgel"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, valaha eléggé fiús voltam. Fekete cuccok, bő farmer. De ez két éve, mióta gimibe kerültem, megváltozott. Próbálok színesebben, az alakomat kiemelőbben öltözködni. Tavaly 163 cm-hez voltam 70 kiló, azonban sikerült leadnom jópár felesleges kilót, jelenleg 61-62 vagyok. A hasam teljesen lapos, a combom viszont vastag és széles a csípőm. De ez az egész családomban így van, próbálom elfogadni. Sok bókot kaptam a fogyásomra, a fiúk elkezdtek felfigyelni rám. Azonban van egy problémám: sajnos még mindig viszonylag kövérnek látom magam, és a szoknyaviselést teljesen tabunak tartom. Pedig az igazat megvallva nagyon szeretném nyárom kipróbálni, milyen is szoknyát viselni. Viszont egyszerűen félek, úgy érzem az emberek megbámulnának, hogy csúnya lennék, kihangsúlyozná a vastag lábaimat. Régen bizony kaptam beszólást az alakomra, azóta eléggé érzékeny vagyok erre a témára. Aki volt hasonló helyzetben, szívesen meghallgatnám, hogy keveredett ki ebből az önbizalomhiányból.

2017. dec. 14. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős a helyzet.

165/65 vagyok jelenleg, voltam 80 kg, és 54 is, egy dolog viszont sosen változott: alkatilag, arányaiban a combom mindig is vastag volt, ami miatt a szoknya kényelmetlen. Őszintén bevallom, az esztétikai részét leszarom, kinek tetszik, vagy nem tetszik, nem ez tart vissza. A dörzsölődés, kipattogás, ami 57 kg-osan is kellemetlen volt, így én mellőzöm.

2017. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ja, és nem akarlak elrettenteni, de majdnem dupla annyi idős vagyok, mint te.
2017. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbáld ki, nagyon sokféle szoknya van! Sokféle hosszúság, illetve fazon is van. Nekem is széles a csípőm, meg telt combjaim vannak, és én miniszoknyát is szoktam hordani, de néha hosszút is, én kedvelem :))) De lehet, hogy szimplán nem éreznéd magad kényelmesen szoknyában, ahogyan én pl. nem szeretek dekoltált felsőket hordani. Próbáld ki, veszteni valód ninsc.
2017. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy barátnővel ruhát próbálni. :)

Én pont azért hordok inkább ruhákat és szoknyákat, mert jobban leplezi a vastag combjaim, mint a nadrágok. :) Kicsit bővebb fazonokat próbálj fel, A vonalú ruhákat, tunikákat, hátha van olyan fazon, amiben jól érzed magad.

2017. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Probalj fel minnel tobb felet es nezd meg melyik all a legjobban. Ha nagy a combod a szoknya szepen eltakarja, egy nadragban peldaul sokkal jobban latszik.

A fiuknak is bejon ha egy lany nem csak nadragot hord.

2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, neki is a tiédhez hasonló alakja van, lapos has, pici mellek és vékonyka derék, a csípője viszont széles, és a combjai vastagok. Iszonyat aranyos lány, és a személyiségéhez hasonló, aranyos mintás kb combközépig érő szoknyákat hord. Bár ő biszexuális, és éppen egy lánnyal van együtt elég régóta, de a fiúk gyakran meg szoktak utána fordulni. Nekem még sosem jutott eszembe a "hülye" vagy a "csúnya" szó, ha ránéztem, és szerintem senkinek sem. : )
2017. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megmértem magam, már csak 60 kg vagyok. Plusz nőttem, már 166 cm. :D
2017. dec. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!