Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak szoktak ilyet hordani?...

Férfiak szoktak ilyet hordani? Ha igen akkor van itt olyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan férfi aki télen szokott lovaglócsizmát felvenni? Tudtommal erre még nadrágot is rá lehet húzni, és allítólag nem nagyon furcsálják ezt az emberek. Én szeretnék magamnak egy csizmát, de most nem tudom hogy ez jó ötlet lenne vagy sem. Persze nem csak lovagló csizma jöhet szóba, de szerintem ha egy női csizáma járkálnék az utcán egy kicsit megnéznének :D Néztem decathlonba ezt az alap lovaglócsizmát, de ha valaki tud máshol is azt légyszi linkelje be!


16/F



2017. dec. 14. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Bazz hány kérdést teszel még fel ezzel kapcsolatban?
2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem városban nem áll jól egy férfinak a magasszárú csizma. Ha kint van terepen, lovagol, állatokat lát el, akkor igen, jól mutat. Gazdálkodó, állattenyésztő külsőt kölcsönöz neki.
2017. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!