Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen óra illetve egyéb ruha...

Milyen óra illetve egyéb ruha (nadrág, póló, kabát) lehet ma elfogadhatóan trendi, illetve nem túl kirívó, hanem elegáns egy nős fiatalember számára?

Figyelt kérdés
Én egy családos, sportos negyvenes férfi vagyok. Nem szeretnék nagyon lemaradni a mai kor divatjáról, és úgy érzem hogy rám férne egy kis reform a stílusomra. Nem kapuzárás, vagy egyéb dolog miatt érdekelne ez, hanem inkább azért mert szeretném még egy kicsit élvezni az élet adta örömeit, lehetőségeit figyelve az öltözékemre, órámra. Inkább az órák érdekelnének jelenleg. Az ár kategória 15-60 ezer forint. Adhattok evvel kapcsolatban márkákat, vagy linkeket is! Előre is köszi a segítséget.

2017. dec. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit keresel a smart casual.

Órák: A Lorus csinál jó órákat olyan 30-35 körül, aztán 40-50 között az Edifice modellek amik még jók, felettem meg Tissot, Citizen stb. Nézz körül és válassz.

2017. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2017. dec. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!