Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mernétek menni az utcára...

Ki mernétek menni az utcára lányok valódi bőrcsizmaban, mosómedve bundaban és bőresztyűben mit sem tartva az allatvédők haragjától?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha tetszene a mosomedve bunda akkor igen.

a borcsizma és kesztyű manapság teljesen átlagos viselet.

2017. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. Félnék, hogy megtámadnak.

Bár lehet, hogy azt mondanám, hogy nem igazi, ha beszólnak :D Bár az sem garancia.

Egy ismerősömet nem is olyan régen, az utcán elkezdték inzultálni, hogy minek hord bundát, miközben nem is valódi bunda volt.

Bőrcipő meg minden 3. ember lábán van kb.

2017. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Menek a zöld pacsik.
2017. dec. 18. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mernék,de azontúl,hogy nincsrá pénzem annyira magam is állatvédő vagyok,hogy nem veszekfel bundát,és elitélem akin van.
2017. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Bundat nem vennek fel, de nem masok miatt, hanem mert nekem amugy sem veszi be a gyomrom. A bor csizma, kesztyu az teljesen belefer, avval nincs problemam, mert a marhat ugyis levagjak a husa miatt, akkor mar inkabb hasznaljuk fel minel tobb reszet. De azt nem veszi be a gyomrom, hogy csak a szoruk miatt nyirjunk ki allatokat, amikor manapsag mar olyan muszormeket lehet kesziteni, amiket csak megalmodsz es meg nemegy mondja rola senki, hogy "muanyag"
2017. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

A bundát nem szoktam hordani...de azért beválallnám.

Bőrcsizma és bőrkesztyűt is simán.

Aztán meg nem érdekel,ha beszól valaki.

2017. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Minden nap bőrcsizmában és kesztyűben járok, ebben semmi kirívó nincs (pláne hogy amúgy is marha). A mosómedve bundára rákerestem, az nem tetszik. De nem tartanék az állatvédőktől amúgy.
2017. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vagyok nagy bundás, de a bőrcipőket meg kesztyűket szeretem.
2017. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Sem a bunda sem a bőr kesztyű nem az én stilusom,és nem is tetszenek.

Csizmám van,szerintem az manapság elég gyakori és elfogadott.

2017. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akar fel valaki az allatvedoktol ha nem, akar tetszik neki a bunda akar nem, ha bator ha nem akkor SEM hordhatnank mas eloleny reszet mert mar nem az osemberek koraban elunk ahol azert hasznaltak bundat mert nem akartak megfagyni. Egyebkent k.urvara nem divatos szerintem es tomeg cucc. Nem is ertem hogy lehet abban jol erezni magat valakinek. Aki meg igazi bundakat hord azt kivanom neki hogy nezze vegig hogyan kerul az a szor az orra ele. Garantaltan tobbet nem venne olyat. Ha meg azok utan is akkor az ilyen megerdemli hogy beverjek a kepet az allatvedok.
2017. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!