Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna bőrdzsekit átlehet...

Barna bőrdzsekit átlehet festetni feketére?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam egy Hugo Boss bőrdzsekit egyik külföldi rokonomtól, alig használt, viszont gyárilag barna és kicsit koptatott, ami nekem nem tetszik (plusz nem is áll valami jól a bőr és hajszínemhez...). Átlehet festetni ezt feketére, úgy, hogy szép legyen? (A dzseki eredeti ára valahol 900 és 1600 euro között lehet, szóval nagyon fontos, hogy minőségi munka legyen. Mivel régóta szeretnék már egy jó bőrdzsekit, akár 30-40 ezret is fizetnék a festésért.)

Keresgéltem a neten, de nem nagyon találtam választ sehol. / Eladni felesleges, mert senkinek sem kell annyiért, amennyit nekem érne relatíve feketében. -> Vagyis, amennyiért hasonló minőségű és szabású, akár márkájú kabátot tudnék venni. /



#bőr #kabát #bőrdzseki #bőrkabát #dzseki #bőr festés #bőr felújítás
2017. dec. 18. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletileg át lehet szépen. Viszont akkor a koptatottságnak lőttek gondolom. Az összes zipzár javító sufnira ki van írva, hogy bőr festés. De ha rákeresel neten tuti lesz találat komolyabb cégektől is.
2017. dec. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!