Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek először szilveszte...

Most megyek először szilveszteri buliba. Egyik haveromnál lesz, nem nagy buli, kb 10en leszünk. Fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel. Ötletek? 16/L

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmeset! Én ugyanennyi voltam és egy osztálytársnál szilvesztereztünk, sima farmert vettem fel meg valami felsőt. Nem voltam szakadt de nem is úgy öltöztem ki mintha bárba mentünk volna.

Egy csomószor túlöltöztem ilyen alkalmakkor azóta, és annyira bántam, hogy nem kényelmes ruhát vettem, és ott kellett pipiskedni valami szoknyába vagy egyrészes ruhába, más meg tök lazán volt.. Szóval csak lazán :) attól még lehetsz igényes és csinos.

35N

2017. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete ,,cicanacit,. vennék fel, egy hosszított felsővel. Vagy egy fehér tapados nadrágot valami hozzáillő felsővel, de ez attól is függ,hogy milyen a stílusod.
2017. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kenyelmesen, amiben nem fagysz halalra. Farmer, csizma, esetleg egy szebb bluz, valami bizsuval, de vigyel pulovert is, egy jo nagy salat, kabatot. Elegszer szivtam mar meg a csinoskodast en is, mindig megfogadom, hogy er a fenenek annyit, hogy szetfagyjak. Ilyen kis barati tarsasagba meg aztan vegkepp felesleges. Pici smink, egy csinos bluz, egy ket bizsu, aztan jol van. Kenyelmesen legyel es ne fazz amikor mesz haza
2017. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, de természetes ilyen időbe a kabát, sál, csizma, stb.. :-)
2017. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Meg az is, hogy gumit feltétlen vigyél :)
2017. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 19. 11:09
 7/9 ívy1 ***** válasza:
Próbáld meg hogy csinos és egyben kényelmes legyen. Cicanadrág(de ne valami agyonhordott darab,lehet akár egy fényes anyagú)szűk hosszított felső jó választás lenne gondolom bent lesztek,ott egy balerinát felvehetsz hozzá.
2017. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Piros bugyit feltétlen vegyél fel! (Az szerencsét hoz szilveszterkor az olaszok szerint.) :-)
2017. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha IHB lesz, akkor mind1 mit veszel fel.
2017. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!