Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Martens bakancs télre is jó?

Martens bakancs télre is jó?

Figyelt kérdés
Női, 1460-as , vagyis bélés nélküli. Olvastam, elvileg a talpa alkalmatlan télre. Miért ? Ti is így gondoljátok? Várom a tapasztalatokat azoktól, akik télen hordták már vagy hóban, hidegben , esőben! Szerintetek hordhatom? fix 38-as a lábam, mamuszon kívül mindenből 38-ast hordok. Martensből is jó lesz a 38? Boltban persze felpróbálom de 2 méter járás után nem feltétlen derül majd ki. Köszönöm a válaszokat, előre is.

2017. dec. 18. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Nekem HD van, kb 15 éves, még nem sikerült betörni....

Viszont lilára fagyott a lábam az acélbetéttől és iszonyatosan csúszik a sima havon is. Mert a recék közé bemegy a hó és beleragad, és olyan mintha nagy kavicsokon járkálnál ami csúszik. Szóval nekem téli hidegben/hóban nem vált be, motorozáshoz úgy-ahogy elmegy, de nem az igazi.

Nekem a lábméretemhez illő jó volt, nem kellett nagyobb. De ha kétséged van akkor inkább a nagyobbat vedd, talpbetéttel javíthatsz a dolgon, mert ha egyszer elkezdni nyomi a lábad akkor utána átgondolod az életed.. :)

Én több méretet szoktam próbálni, és kizárásos alapon veszem.

2017. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor 38-as lesz :) 39 nagy lenne, de a 37 akor meg lehet kicsi... Az enyém 1460 nem acélbetétes. Akkor is fáznék benne nagyon?
2017. dec. 18. 16:20
 3/13 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor hóban nem fogom hordani!
2017. dec. 18. 16:21
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jó.
2017. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem más fazon, meg bélelt is, de a talpa ugyanaz. Semmi problémám nincs vele, nem túl vékony és nem is csúszik jobban, mint bármi más. Bélés nélkül nekem kevés lenne viszont a felső része.
2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
87%
Jeges úton én nem hordom mert nagyon csúszik, vastag zoknival általában nem fázok benne de erősebb mínuszokban már hideg.
2017. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szia! lassan 5 éve, hogy 1460-asommal járok télen minden nap. Sose fázott a talpam, vegyél fel jó zoknit, és ennyi. Az igaz, hogy csúszkál, de nem estem még el vele :)
2017. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az 1461-emet hordom 3. éve, teljesen oké. Fél mérettel kisebb, mint a lábam alapjáraton, így olyan, mintha rám öntötték volna.
2017. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy martensből vannak fél méretek? Pl 37,5-ös? Amúgy nem értem miért csúszik, elvileg ez csúszás mentes , nem?:O
2017. dec. 19. 18:38
 10/13 Metionin ***** válasza:

Hát én elestem benne párszor a jeges úton, na meg a bevásárlóközpontok sima járólapján is csak korcsolyázva közlekedek benne. De lehet hogy én vagyok csak béna. :D

Feles méretről még nem hallottam, nekem 36.5-ös lában van, a bakancsom 37-es és vastag zoknival épp jó.

2017. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!