Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a szürke...

Mit vegyek fel a szürke pántos angóra ruhámhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy nagyon szép szürke angórás egyberuhát, de spagettipántos és amugy is kicsit szúr is az anyag. Alulra természetesen jó kis vastag harisnyát hordanék hozzá, de felülre a ruha alá mi állna jól? Egyszerűen nem tudom eldönteni, mert különben ha nem ilyen lenne az anyaga úgy néz ki mint egy nyári ruhácska, de nagyonnagyon meleg az anyaga, szóval téli.
2008. okt. 25. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem valami kardigán, boléro jól illene hozzá. Esetleg alá is vehetsz egy vékonyabb zárt nyakú hosszú újjút. Szerintem a sötétkék és a padlizsán lila jól megy a szürkéhez, esetleg még a fekete is.
2008. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, bolerora én is gondoltam főlé, de alulra is szeretnék valamit felvenni, mert kicsit szúr az anyaga és nagyon belemelegszek tőle.
2008. okt. 25. 11:38
 3/3 anonim válasza:
A jó büdös Q_rva @nyádnakkk veszel fel te angórát te retkes k_rva!!!! A sz@rrrt is kitaposnám belőled, ha itt lennél!!!
2014. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!