Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a táska?

Szerintetek milyen ez a táska?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam, tök jó lenne színre meg minőségre, de engem nagyon zavar az az arc forma ott az elején, gyerekes kicsit szerintem. Nem tudom megszoktám-e ha sokat hordanám vagy inkább vigyem vissza? 20/F
2017. dec. 25. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. dec. 25. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Inkább a gondolkodásod gyerekes mint a táska. Pontosítva gyerek aki felnőttet akar játszani.

A táskával nincsen semmi gond, de ha nem tetszik és ettől frusztrált leszel akkor vidd vissza.

2017. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez női táska. Legalábbis egy pasinál elég furán nézne ki..
2017. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ollókezű Edward ***** válasza:

Szerintem meg uniszex. Nekem nagyon tetszik!!!! Tök menő ez a meglepődött arc rajta! (L)

30/N

2017. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
Szerintem tedd el. Nekem is vannak olyan cipőim, felsőim, meg kiegészítőim, amiket annak idején nem hordtam, aztán egyszer mégis megtetszettek, és most már bánnám, ha nem tartottam volna meg. Ki tudja, az ízlés olyan sokat változhat.
2017. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vagány táska.

De ha nem tetszik vidd vissza.

2017. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik és van rá mód akkor vidd vissza, nekem is picit gyerekes, sokkal jobb lenne ha az a két szem nem lenne ott az elején. :D
2017. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is csak az a ket szemmel van bajom, amugy tok jo lenne. Csak ha vissza viszem felo hogy nem talalnek mar olyan taskat ami tetszik, ilyenkor ki van fosztva minden.
2017. dec. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!