Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8éves lánynak leggings alá...

8éves lánynak leggings alá csikpkés szélü also?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van vele?
2017. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Leggings ALÁ. Tehát senki nem látja. Miért ne vehetne fel csinos bugyit nadrág alá?
2017. dec. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jobban néz ki ha látszik is mint egy sima bugyi szerintem.
2017. dec. 26. 07:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3: ne látsszon. Vegyél akkor vastagabb vagy nagyobb leggingset, de a bugyi ne látsszon.
2017. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

"Miért ne vehetne fel csinos bugyit nadrág alá?"


Mert 8 éves??!

2017. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Es a csipke szelu bugyitol mi baja lesz?? Nekem is van tok normal bugyim, annyi hogy csipke a szele. Azert szeretem mert nem latszik a szele nadrag alatt, de amugy full normal bugyi fazonu, mint a kislany bugyik. Ettol egy 8 evesnek se lesz semmi baja.
2017. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám miért gyártanak csipkés fehérneműt egy GYEREKNEK?

És a retardált szülő minek veszi meg? Mert az hogy egy nadrág vagy egy kis blúz alja, ujja vége csipkés az cuki. De fehérneműben nem cuki hanem szexis. És az nem egy kisgyereknek való. És látszódjon? Te se vagy mintaanya...

2017. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!