Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők! Önöknek mi a véleményü...

Szülők! Önöknek mi a véleményük a rocker stílusról?

Figyelt kérdés

Ahogy olvashatták a címből megszeretném kérdezni önöket, hogy mi a véleményük a rocker stílusról? Fekete ruha, szögecses karkötők, bőr ruhák fekete hosszú haj 13/f

És mit szólnának ha gyermekük ezt a stílust akarná felvenni?



2017. dec. 26. 14:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy feketére FESTETT haj.
2017. dec. 26. 14:12
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én rock párti vagyok, úgyhogy engedném (kivéve talán a festett fekete hajat). Persze ha az iskola házirendje mást mond, akkor azt figyelembe kell venni. Általánosban szerintem nem nézik jó szemmel a hajfestést.
2017. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D Igen lehet azt nem néznék jó szemmel. Köszönöm a választ.
2017. dec. 26. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

A rocker stílussal semmi bajom, én is szeretem ezt a stílust és ez így volt már fiatal koromban is.


Viszont attól, hogy az ilyen zenét szereted még nem kell úgy kinézned, mintha te lennél Marilyn Manson.


Ergo egy fiúnak hajat festetni szerintem nettó hülyeség és az szögecses karkötők lelkivilágát sem értettem soha. Bőr ruhák, hosszú haj rendben van. Fekete ruhák meg...volt időszak, amikor csak feketét hordtam, aztán rájöttem, hogy nyáron rohadtul nem praktikus, azóta eléggé vegyesen öltözködöm.


Ettől független ha a gyerekem így akarna kinézni, akkor miért ne...ettől nem lesz se jobb, se rossz. Bár a festett fekete haj miatt lehet kicsit kiröhögném ;-)

2017. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D Nem a rock miatt szeretném ezt hanem mert szeretem. A hajamat azért szeretném befesteni mert csak feketébe szeretnék lenni. Ez olyan mint valakinél az hogy nem hord színeset mert állítólag megöli a lelket . :D Én a színessel vagyok így. De valószínűleg a hajfestéssel várok egy 23- évet viszont a többit már nyáron meg akarom valósítani. És igen a fekete+nyár nem a legjobb kombó de MANS NOT HOT (internetes mém) Köszönöm szépen a választ. :)
2017. dec. 26. 17:26
 6/10 A kérdező kommentje:

*Nem hord feketét mert megöli a lelket.


Bocsi :D Elírtam

2017. dec. 26. 17:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg nem 23 évest hanem 2-3-at. Ahh kapkodok az a baj. :D
2017. dec. 26. 17:28
 8/10 A jó édes ***** válasza:
Hát ha te vagy Kalapács Józsi akkor menő. De egy tizenévesnek ez többnyire nem szokott jól állni.
2017. dec. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi, nem szülő vagyok, de anyám nekem engedett mindent, kivéve a hajfestést, mondjuk azt nem is akartam annyira.:D Csak fekete ruhát hordok, viszont bőr cuccaim nincsenek. Karkötőim meg lennének, csak egy se jó méretre, amiket eddig néztem. Kb 1-2 éve hordok állandóan feketét. Suliban megszokták, ismerősök néha tesznek megjegyzéseket, de nem nagyon érdekel. Én így érzem jól magam.:P
2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja 14/L lemaradt. (Utolsó voltam)
2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!