Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szín áll jól sötét...

Milyen szín áll jól sötét barna szemhez, kreol bőrhöz és barna hajhoz? (ruha)

Figyelt kérdés
Sötét barna szem,kreolos (kicsit barnabb) bőr,viszonylag sötét barna haj.Milyen színek állnak jól egy ilyen embernek?(ruha)És melyek azok a színek ,amik tuti hogy nem állnak jól?

2017. dec. 26. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elenk szinek is nagyon jol mutatnat, de leginkabb a fekete, cicas tus vonal, vagy fekete fustos smink a tuti. Szerintem ezek a legszebb sminkek a barna lanyokon. :) Nem egy nagy valami, semmi extra, megis csodas.:) Emiatt nagyon irigylem az ilyen tipust.

[link]


[link]


Itt pedig nehany tipp


[link]

2017. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kíséri figyelemmel a Kardashian család öltözködését.

Még akkor is ha nem bírod őket (mert én sem), de az tény, hogy jól öltözködni legalább tudnak.

Ott az összes lánynak kreol bőre + sötét haja és szeme van.


Ősz típusba tartozol, ami azt jelenti, hogy nagyon jól állnak a barnás és vöröses földszínek, valamint a mustársárga, olívazöld, az arany ékszerek, a királykék.

2017. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mind jol áll, én is ilyen tipus vagyok.
2017. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Van esetleg olyan szín , ami szerintetek mégsem állna jol?Pl.szurke az jól áll?Vagy inkább ilyen meleg színeket válasszak?

2017. dec. 27. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a citromsárga az tutira nem állna jól. Bár nem tudom mennyire vagy kreol. Képet mellékelhetsz privátban, ha gondolod.

2018. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A citromsárga szerintem pont a legjobb választás a te esetedben. De a narancssárga, levendula, mahagóni színek is ajánlották.
2019. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!