Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen divat mostanában a...

Milyen divat mostanában a derékig felhúzott farmer, bele tűrve a felső?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyet látok, bár engem nem zavar, mindenki úgy hordja, ahogyan neki jól esik.

Bár én nem bírnám elviselni, hogy nincs ami "ápol és eltakar" a derekam körül, szeretem ha az általam felvett pulóver/póló/(női) ing/miegyéb nem betűrve van, hanem takar. Meg nekem kényelmesebb így.(pedig vékony alkat vagyok)

Meg nekem úgy tűnik, bármilyen vékony is legyen a lány, mintha a szélesebb, nagyobb feneke, hasa lenne optikailag emiatt a betűrés miatt. Hangsúlyozom, optikailag.

20/Lány


2017. dec. 27. 16:28
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Alapból szélesebb csípőm van, sok póló meg pulcsi alja pont egybeesik a csípőm vonalával ezáltal olyan esetlenül néz ki az alkatomon, ha kilóg a póló, egyáltalán nem szép. Ha rövidebb vagy hosszabb fazon, akkor nem gáz, de az ilyen pont csípőig érő pólókat bedugom, mert amúgy sz-rul néz ki.

Másrészt meg szeretem hangsúlyozni a vékony derekam és nagy fenekem.

2017. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Idétlenül néz ki. Hónaljban bevág, a fenekük meg nem kerek benne, hanem olyan 50*30-as téglalap.

Ugyanez sortban: mint akik egyenesen farmerpelenkában nyomják.

2017. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is magasderekuim vannak, de nem turok be a derekaba semmit.

A csiponadragot nem szeretem, mert allandoan leakar maszni rolam, ha lehajolok, kivan minden, es az alkatom miatt elonytelen is.

2017. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Csípőnadrág kontra tüdőnadrág: talán ha egyszer végre 20 évre méltóztatnátok a kettő között vonalzóval kimérni a felét és olyan magasságút hordani, nem lenne kint mindenetek, de hónaljban sem vágna be. Nekünk férfiaknak is ment, 30 éve leszoktunk a tüdőnadrágokról, azóta azonos méretű. De mindig csak a szélsőségek.
2017. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

#4 hidd el én megtenném de NINCS SEHOL ILYEN, dejó is lenne, de tényleg mindenhol vagy csipőgatya vagy tüdőnaci van bár ezt úgy szoktam megoldani hogy veszek egy normálisabb csípőgatyát és övvel felrángatom amíg csak tudom.

Amúgy alapból jól néz ki pár outfittel de a rövid nacikat nem értem, anno próbáltam egyet, tüdőig ért de a fél hátsóm kilógott, mintha fogtál volna egy normál nacit és úgy 15 centivel feljebb vitted volna.

2017. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!