Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holgyeim, nektek milyen...

Holgyeim, nektek milyen oltozkodesi stilus tetszik a ferfiaknal?

Figyelt kérdés

Ferfias stilus,azaz borkabat,farmer nadrag vagy vaszon nadrag,pulover,ing,bor cipo vagy forditott bor...

Elegansabb,varosi stilus,azaz felolto,elegansabb ing,vaszon nadrag, bor vagy forditott bor cipo vagy mas varosi viseletu cipo es esetleg kalap,nyakkendo,sal hasznalata..

Sportos stilus,azaz sportos kabat,hanorak,training felso,sport nadrag, sport cipo vagy skatebord cipo...

Pawa gyerek stilus,nah gondolom arrol nem kell leirast adjak...

Egeszen hivatalos megjelenes,kulonbozo szinu oltonyokben



2017. dec. 29. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a férfias és az elegánsabb stílus jön be. A sportoló csak akkor ha az illető tényleg komolyan sportol valamit és nem csak úgy felveszi a legújabb legdrágább Nike cuccokat csak mert felvág vele (sajnos elég sok ilyen van és számomra valamiért ez nem szimpatikus).
2017. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ing+farmer 👕👖😊
2017. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat igen nekem se szimpatikusak az ilyen nagyzolo alakok akik a kulsosegekre hajtanak kozben meg butak mint a segg.Enis ferfiasan oltozkodom persze ez nem azt jelenti hogy az ev minden napjaban csak kimondottan ebbe a kategoriaba tartozo ruhadarabokat viselem de nagyreszt ilyeneket.
2017. dec. 29. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Az általad felsoroltak közül az első egyértelműen. Egy ing, farmer, sima bőrcipő hármas tökéletes, annál több a hétköznapokon nem kell. Értelemszerűen hidegebb időben kiegészülhet pulóverrel, sállal, bőrkabáttal a férfi igényei szerint. Melegebb időben pedig az ing lehet rövid ujjú, esetleg galléros póló, illetve farmer helyett egy vékonyabb vászonnadrág is jó.


A fentinél elegánsabb öltözet, például öltöny, nyakkendő, alkalmi cipő csak kivételes alkalmakkor szükséges, mondjuk ha esküvőre, színházba, vagy hasonló helyre megyünk.


A sportosabb stílus annyira nekem nem jön be. Mint ahogy a régimódi ruhadarabok, például kalap, szmoking sem.

2017. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

férfias és városi elegáns, sportos csak sportolás közben.

az elegánsabb stílust illetően nekem bejön a felöltő helyett kötött pulcsi is, alatta kb bármilyen jól kinéző inggel (pl nemrég láttam valakin egy fehér inget amin pici vörös rókák voltak, nem nevezném elegánsnak viszont nagyon jól nézett ki).


Kalap hétköznapokra szerintem túl régimódi.


Néhány kép példának:


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 valaszolo

Hat nekem az utolso link tetszik a legjobban,mert nagyjabol enis igy oltozok.Mondjuk inget csak akkor veszek ha nincs tul hideg kint.Ha hideg van akkor retegesen oltozom es felul a kabatot.

2017. dec. 31. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!