Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen oltozkodési mod tetszik...

Milyen oltozkodési mod tetszik mostanában a fiúnak a lányokon?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
miLYen, hát szerintem először a helyesírásra is figyelj, mert a legtöbb értelmesebb pasi ezt sem teszi az utolsó helyre a listán. Szerintem amugy egy nő öltözködjön normálisan, nőisesen, rühellem ami mostanában megy, az emo, a rock és acélbetétes bakancs, vagy régen amikor a rap hódított, és még a csajok is azokat a gatyákat hordták. A legjobb, ha normálisan öltözik egy csaj, főleg, 20éves korban, amikor az ember már komoly párt keres.
2008. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

A fiúknak a vetkőzési mód tetszik mostanában a lányokon.

Tényleg szép helyesen írsz!!:))

2008. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ne mindenáron a divatot kövesd, és ha nem vagy olyan, ne akarj mindenáron "beolvadni" nagyátlagba - ehelyett légy fantáziadúsabb, találd meg a saját stílusodat, azon belül, ami az alakodra jól áll!!! -ebben nyugodtan kérj tanácsot anyukádtól, barátnődtől, varrónőtől, bárkitől, aki ért hozzá. Ne dőlj be annak, hogy csak bizonyos márkájú ruhák az "igaziak", ez elég korlátoltságra vall, ha valaki így vélekedik. Viszont én azzal sem értek egyet, aki arra fanyalog, ha valaki öltözködésben követ egy nem átlagos, ám neki tetsző stílust - persze nem ész nélkül, hanem a maga ízlésére formálva, a neki tetsző elemeket átvéve!!!

Ne "megfelelni" akarj, hanem úgy öltözködj, ahogy jól érzed magad, mert akkor leszel a legoldottabb, és egyben legvonzóbb. Mire gondolok? Pl. Minden női magazin tele van azzal, hogy járj magassarkúban, dekoltált ruhákban - márpedig ha valaki nem érzi magát jól a "végzet asszonya" jelmezben (ha neki ez csak jelmez), nem fogja a kellő hatást elérni. Ugyanakkor az is igaz, hogy ha valakinek extravagáns személyisége van (szeret szexisen öltözködni, vagy éppen tetszik neki a rocker, gót, horribile dictu, "emo" stb. stílus), de fél ezt az öltözködésben kifejezni, szintén nem fogja jól érezni magát, úgy fogja érezni, ez a ráerőltetett visszafogottság nem "önmaga".

Sok sikert a saját stílusod keresésében :D

Hypathia

2008. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor kint van a csöcs meg a segg. A fiúk egyszerű lények, nincs kifinomult esztétikai érzékük, nem érdekli őket a ruha stílusa, színe, fazonja, mintája, nekik az a lényeg, hogy a csöcs meg a segg kiemelődjön, kábé ennyi.
2010. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!