Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Mit csináljak, ha tetszik egy ruha, de egyrészt hetkoznapra elegánsabb, mint más viselete és hamar ráunok?

Figyelt kérdés

Utolsó évem az egyetemből, mindig tetszettek az egyberuhák, ezért vettem is belőlűk összesen vagy 10 db-ot, illetve pár szoknyát is. Mind elfogadható viselet egyetemre, mivel nem dekoltált, térdig érő, takar, viszont egyreszt pár ember szerint tulsagosan ki vagyok öltözve, másrészt hiába nem túl drágàk a ruhak és márkásabbak, nem tudom őket elhasználni. Fél év után megunom őket, hiába nem ugyanazt a 3-4 et hordom egyfolytában. Ugyanakkor van olyan ruhám is, amit kaptam, tetszik ugyan, de nem kényelmrs vagy rövidebb, mint amiket én hordok. Tartom őket, noha sok 1x se volt rajtam évek óta. Ezekkel mi legyen?

24L


2018. jan. 2. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyetemre felveheted. Nálunk is voltak lányok BTK-n akik olykor egész elegánsan öltöztek csak mert szerettek. Hidd el több bókot fogsz kapni mint megjegyzést, hogy túl elegáns. :D
2018. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!