Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg kihívó lenne egy...

Tényleg kihívó lenne egy ilyen nadrág, vagy csak túl konzervatív a barátom? 26/N

Figyelt kérdés

Komolyzenei koncertre készülünk a barátommal a Müpába, én pedig egy ilyen nadrágot szerettem volna felvenni az eseményre: [link]

Természetesen sötétebb színben, és elegánsabb felsővel, de a nadrág fazonja, derékmagassága pont ilyen, mint a képen lévőnek. A barátom viszont nagyon kiakadt, s azt mondta, hogy ez nagyon nem oda való, nagyon kihívó, mert szerinte egy női alkalmi nadrágnak legalább köldökig, de inkább mell alá fel kell jönnie, vagyis odáig fel kéne húznom. Szerintem viszont azok a nadrágok, amikről ő beszél nagyon nagyisak, s nem szeretnék ilyet magamra erőltetni. Ráadásul mondtam is neki, hogy úgyis fehér inggel venném fel, amit nem tűrnék be a nadrágba, szóval a felső ígyis-úgyis takarná, s nem látszódna, hogy meddig van felhúzva. De ő ígyis azt mondja hogy ez így túl kihívó. :(

Szerintetek mit csináljak, mit tanácsoltok? Igaza van a barátomnak, s keressek valami az ő ízlésének is megfelelő visszafogottabb, számomra "nagyisabb" darabot, vagy ne hallgassak rá, s vegyem fel nyugodtan, mert nem olyan vészes ez a naci, s talán csak ő fújja fel ennyire ezt a dolgot? Előre is köszi a választ!



2018. jan. 5. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a barátodat, ez egy teljesen normális nadrág.
2018. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a probléma? Ez egy teljesen jó nadrág és mivel nem ilyen rövid felsővel vennéd fel, szerintem semmi kihívó nincs benne.
2018. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pasid hülye
2018. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nadrag megfelelo az alkalomra, feher inggel biztos csinos leszel :) a baratodra ne hallgass :D
2018. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gondok a barátodnál...Ez egy elegáns nadrág,semmi kihívót nem találok benne.Ha barátodnak ez kihívó,akkor egy csipkés bugyi szerintem kiütné pár órára.
2018. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Én azokat nem értem, akik és helyett csak s-t írnak.
2018. jan. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
30%

Nagyon csinos nadrág, sötét színben (sötét kék, fekete, esetleg sötét barna) egy színben hozzáillő blúzzal lehet elegáns.

Kérdés: amikor leülsz benne, mi történik? Mi látszik ki?


Lehet, érdemes lenne egy hosszabb blézert vagy kardigánt felvenni,mert a blúz nem biztos,hogy elegendő lesz eltakarni a csípődet,ami üléskor kitűnik.


Szerintem egy nadrág nem olyan fontos,hogy minden áron ragaszkodj hozzá. Gondold át,hogy mi a fontosabb: a közös idő békességben vagy a saját véleményed érvényesítése?


Az is lehet,hogy féltékeny típus. Az pedig nem tesz jót egy kapcsolatnak.


Meg kéne beszélnetek,hogy mi az igazi ok,hogy nem tetszik neki ez a nadrág oda. Gyanítom,hogy más áll a háttérben.


Ha tényleg ez a gondja, akkor mutasd meg neki,hogy hogyan néz ki együtt a blúzzal, lehet,hogy az meggyőzi.

2018. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A pasid egy p@cs.

A helyedben egy rövid ruhát vennék fel. Csakazértis....

2018. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy alkalmi nadrágnak legalább köldökig, de inkább mell alá fel kell mennie? :D Ez mekkora baromság már :D Ha én olyan nadrágot vennék fel, mindenki rajtam nevetne, és jogosan :D Hanyadik században él a barátod? Amit linkeltél nadrág az teljesen normális, semmi szexisség nincsen benne. Nagyon kíváncsi lennék, hogy a hétköznapokon akkor mit vehetsz fel :'D Mit enged meg :D
2018. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem normális. Vegyél fel egy egyberuhát akkor:D
2018. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!