Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg kihívó lenne egy...

Tényleg kihívó lenne egy ilyen nadrág, vagy csak túl konzervatív a barátom? 26/N

Figyelt kérdés

Komolyzenei koncertre készülünk a barátommal a Müpába, én pedig egy ilyen nadrágot szerettem volna felvenni az eseményre: [link]

Természetesen sötétebb színben, és elegánsabb felsővel, de a nadrág fazonja, derékmagassága pont ilyen, mint a képen lévőnek. A barátom viszont nagyon kiakadt, s azt mondta, hogy ez nagyon nem oda való, nagyon kihívó, mert szerinte egy női alkalmi nadrágnak legalább köldökig, de inkább mell alá fel kell jönnie, vagyis odáig fel kéne húznom. Szerintem viszont azok a nadrágok, amikről ő beszél nagyon nagyisak, s nem szeretnék ilyet magamra erőltetni. Ráadásul mondtam is neki, hogy úgyis fehér inggel venném fel, amit nem tűrnék be a nadrágba, szóval a felső ígyis-úgyis takarná, s nem látszódna, hogy meddig van felhúzva. De ő ígyis azt mondja hogy ez így túl kihívó. :(

Szerintetek mit csináljak, mit tanácsoltok? Igaza van a barátomnak, s keressek valami az ő ízlésének is megfelelő visszafogottabb, számomra "nagyisabb" darabot, vagy ne hallgassak rá, s vegyem fel nyugodtan, mert nem olyan vészes ez a naci, s talán csak ő fújja fel ennyire ezt a dolgot? Előre is köszi a választ!



2018. jan. 5. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid, 90?
2018. jan. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Mondd neki, hogy ezekből választhat!

2018. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Latott mar valaki mell ala ero nadragot? Ez az egesz ugy baromsag, ahogy van. Gondolom amugy sem mutogattad volna a derekad, mert nem strandra mesz, szoval nem ertem a fennakadas okat.
2018. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igenis tűrd be, és koronázd meg egy szép övvel!
2018. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!