Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Wink cipőt érdemes venni?

Wink cipőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Napokban nézegettem wink cipőket kínaiban és most le volt árazva két igen jól kinéző bakancs.Nézegettem a deichmannt is és hasonlítgattam az ottani cipőkkel így külsőre a 15000-20000Ft os bakancsoktól nem sokban különbözik,a kinézett wink modellről azt már meg tudtam,hogy textil a belseje mint a drágább deichmannos bakancsnak is pl.

2018. jan. 6. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gagyi, ha van pénzed inkább vegyél normálisat mondjuk a deichmannban,de ahelyett is inkább a Humanicet ajánlom
2018. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Wink egy olcsó kínai márka, bár lehet, hogy tartósabb, mint néhány Deichmannból vett cipő. A Deichmann ugyanis többnyire silány minőséget árul, drágán. Wink helyett inkább nevesincs cipőt vennék, de ez csak az én hülyeségem, valamiért nem szimpatikus a márka.
2018. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!