Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy garbót, Akril 63%;...

E.z. kérdése:

Vettem egy garbót, Akril 63%; Poliamid 32%; Gyapjú 5% ÁPOLÁSI ÚTMUTATÓ:Géppel mosható 30°-on. Jó a méret vagy cserélni érdemes nagyobbra, mert a mosásban összemegy?

Figyelt kérdés
mekkora mérettel érdemes nagyobbat beszerezni? hogy viselkedik ez a kevert anyag?

2017. dec. 8. 01:50
 1/1 KZ67 válasza:
Itt egyedül a gyapjú (annak szálai) rövidülhetnek, az az 5% viszont elenyésző. A méretváltozás a hő hatása is a centrifugálás (illetve a mosógépben a súlyautomatika miatt "egyengetés) hatására következik be. Én nem vennék nagyobbat, és a legkisebb csavarást használnám. A kimosás végén ha látszólag (ezt az 5%-ot) mégis csökkenésként érzékelnéd, nyugodtan "húzd ki" kiteregetésnél, és úgy szárítsd meg.
2017. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!