Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire idétlen egy telitalpú...

Mennyire idétlen egy telitalpú szandálhoz fekete nylon/neccharisnyát húzni?

Figyelt kérdés
[link] Kb. ilyen stílusú a cipő, csak a talpa fekete. Egyberuhával vagy szoknyával hordom nyáron, de kidörzsöli a lábam harisnya nélkül és úgy csúszkál meg izzad is benne a lábam. A harisnya orrvarrása természetesen nem látszik ki. Mi a vêleményetek?

2018. jan. 6. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát, én nyáron már nem hordok harisnyát, mert iszonyat meleg. Főleg a nylon. Inkább valami talpbetét vagy hasonló kellene.
2018. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Bármilyen szandálhoz bármilyen harisnya tilos.

Ez tudott. Hülyén néz ki.

2018. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Egyértelmű hogy mezitláb hülyeség lábbelit felvenni mert ahogy írtad kidörzsöli,feltöri a lábad!

Amúgy meg ha nejlonba izzad akkor vegyél neccet mert az jobban szellőzik.

A nejlon meg nem hinném hogy meleg lenne mert engem mindég kiröhögtek ha télen nadrág alá vettem, mondván az nem mekegít...

2018. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Undorito. A lábad meg azért csuszkál,mert sza r, műbőr szandád van.
2018. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Silky way spray. Én ezt használom, plusz fürdés után dezodort
2018. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szlikonos talpbetét
2018. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább testszínü harisnyával próbálkoznék. Tisztában vagyok a divat szabályokkal, de harisnya nélkül én kényelmetlenül érzem magam néhány szandálban! Meg ha a testszínü harisnya orrvarrása véletlenül kilátszik, nem annyira észrevehető mint a feketénél. Abból is minél vékonyabb szálú (8-10denes) harisnya legyen.
2019. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!