Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lenne túlzás, ha ma...

Miért lenne túlzás, ha ma este a barátnőimmel, amikor beulunk valahova egy hosszú fekete ruhat vennék fel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy estélyi, de egyszerűen most úgy érzem, hogy azt kellene felvegyem. Elég dekoltált csipkes ruha, amit bálra vagy esküvőre nem igazán szeretnék felvenni, mert túl kihívó. Pizzázásról lenne szó, pár óra.
2018. jan. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez leginkább a helyen, esetleg a többiek öltözékén is múlik. Egyes helyeken elég fura lenne, s persze mindenütt túlöltözöttség, azt hiszem, de ez önmagában ne zavarjon, valahova mégiscsak fel kell venned a ruhát :)
2018. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rengeteg típusú oltözetben szoktak itt megjelenni, farmer sportcipőtö, ruha magassarkú kombinacióig minden féle ember. Rolam amúgy is tudni lehet, hogy hétköznap is sokszor ruha magassarkú van rajtam
2018. jan. 6. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pizzázoba estélyi? Hmmm, érdekes lesz 😂
2018. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább úgy öltözz fel, ahogy a tarsasagod többi tagja.

Ha mindenki farmerben lesz, hülyén éreznéd magad estélyi ruhában.

2018. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire hosszú ruha
2018. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!