Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ma a divatos ruha?

Mi ma a divatos ruha?

Figyelt kérdés

Milyen divatos ruha összeállítások vannak egy 30-as nőnek?

Szeretnék csinosabban öltözni, sokéves cuccaimat lecserélni, de fogalmam sincs, mi a divatos, ami csinos is és kényelmes is. Mindennapos viseletre gondolok. Tudnátok tippet adni?

Milyen típusú ruhákat keressek?


2018. jan. 9. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Elég sok függ a stílusodon is, hogy mi az amit felveszel és mi az ami teljesen kizárt. Szerintem alap darabokat vásárolj. Fekete, sötétkék farmert, lehet magas-derekú is, az szerintem kifejezetten kényelmesebb és a felfázás is elkerülhető benne. Leginkább szűk szabásúak mennek még mindig, bár mostanában jön vissza minden ami kilencvenes évek beleértve a trapéz nadrágot, ami szerintem katasztrófa. A bokáig érő 7/8os nadrágok nagyon mennek mostanában, meg a mindenhol szaggatottak is, de az nem kifejezetten a legcsinosabb viselet. Vegyél ingeket, találd meg a legmegfelelőbb szabást, válassz egyszínűeket vagy bármilyen mintásat amiről úgy gondolod jól áll, illik hozzád. A kötött pulcsik és kardigánok is elég felkapottak mostanában és nagyon is kényelmesek. Sima basic pólókkal sem lehet mellélőni. A fodros darabok is elég divatosak lettek, ha nem épp a legnagyobb keblekkel vagy megáldva, az optikailag növeli és kiemeli azt ami van, de már a uhák ujján meg kb mindenhol találhatsz fodrot, nem kifejezetten a mellrésznél csak. Blézerek, a legalapabb, csinos és kényelmes. Ha szereted a szoknyának akkor válassz azt is, fekete alap, de bármilyen színes is nagyon szép és elegáns lehet, mivel sokat nem tudok arról, hogy milyen az alakod, milyen magas vagy itt is csak azt tudom mondani, keresd a neked legjobban állót. Cipőből egy szép bokacsizma ( szerintem megéri egy jobbra beruházni, mert több évig is kitart) vagy hosszabb szárú is szóba jöhet, amit te szeretnél. Tavasszal vászoncipők, balerina esetleg tornacipő ha nem tartod túl sportosnak. Ha tudsz normálisan magassarkúban menni vagy kibírsz benne egy napot, vegyél azt is fel nyugodtan. Szövetkabát, ballonkabát, bőrkabát szintén csinos és kényelmes. Nézz szét pinteresten ha összeállítások érdekelnek, sok jó tippet láthatsz. Nézz szét a h&m oldalán, szerintem az még egy kifejezetten jó ár-érték arányú bolt, egész kulturált és szép cuccokkal, persze itt is lehet egy két gyöngyszemet találni. Szerintem a kevesebb néha több. Illetve amit még kifelejtettem a kiegészítőkkel való játék, egy egy nagyobb statement nyaklánc vagy karkötő a legegyszerűbb farmer póló összeállítást is feldobja. Remélem tudtam valamit segíteni és hasznosnak találtad a válaszom, ha van bármi kérdésed írj nyugodtan.
2018. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. jan. 10. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
A statementnek epp hogy most aldoztak le. 2018-ban mar nem lesz divatos.
2018. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi lesz helyette?
2018. jan. 11. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eddig a chokerek voltak legalábbis 2017ben, nagyon visszajöttek. Bár én azt nem kifejezetten mondanám se szépnek, se csinosnak. Nem tudom 2018ban mi lesz, a statementet azért írtam mert rengeteget tud dobni a legegyszerűbb összeállításon is.
2018. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem google-ban.

Chokert tizenpár vagy annyi se évesen hordtam, vagyis 90-es évek közepe jut eszembe.

A statement viszont nagyon bejön :)

Vettem is már pár ruhát.

2018. jan. 11. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
67%

Szeretem ezeket a válaszokat vegyél ezt azt amazt !

1 Baromira nem mindegy az alkatod !

2 Az sem mindegy milyen stílust képviselsz akár frizura akár smink és egyebek miatt !

Ne keverjük már a szezont a fazonnal kérem 😊 ! 38f

2018. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Átlagos csaj vagyok, ha bármi másképp lenne rajtam, mint egy átlagos nőn, a kérdésben jeleztem volna 😁
2018. jan. 13. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!