Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt az árat hogy kell érteni...

Ezt az árat hogy kell érteni hány darabra vonatkozik?

Figyelt kérdés
sosem vásároltam még F&Fben, ma gyorsan végigszaladtam és a férfi pólóknál láttam ilyen alapdarabokat, egyszínű minta nélküli pólókat 2490 ft-ért de az is rajta volt a cédulán hogy "2 for" tehát ezt most hogy kell érteni, 2 ugyanolyan kerül annyiba? és csak kettesével lehet venni, vagy ha egyet vezsek értelemszerűen a fele? mert ahogy láttam egyesével voltak válfázva... vagy csak benéztem ezt az egészet:D
2018. jan. 9. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkoznék hol tudnám feljelenti őket a fogyasztó védelemnél hogy magyarországon nem magyarúl érthetően tuntetik fel a közlendőjüket.
2018. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Ha csak kettesével lehet akkor általában össze vannak csatolva a vállfák. Ha minden pólón külön van árcédula akkor elvileg külön is meg lehet venni. De a legbiztosabb ha a ruhaosztályos eladót megkérdezed.
2018. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kisvárosi tescoban vagyunk, itt nincs külön ruhaosztályi eladó :D legalábbis míg konkrétan nem kérdeznék utána tuti nem lenne. mindenki ott lézeng kedvére senki sem ügyeli fel mit viszel be mit próbálgatsz
2018. jan. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!