Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a replika Yeezy?

Imi0 kérdése:

Gáz a replika Yeezy?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Gáz. Az nem az, ha nincs pénzed rá, de akkor ne akarj vele villogni.
2018. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak egész jó replikák.Amit csak akkor tudsz megkülömbözteti ha leveszik a lábadról és néhegetik :D

Nézz szét mi a választék!

2018. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Igen csak azok a replikák alsóhangon $200 + posta + vám. Nagyjából ugyan annyi mint egy v2 Frost Blue resellertől ($350)

2018. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, az
2018. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban léteznek jobb-rosszabb másolatok, fake-ek, replikák, UA-k...stb., de én nem hiszem, hogy bárki is nyugodt szívvel venne egy ilyet. Most kit akar áltatni vele? Igaz, hogy a nagyon jó másolatot lábon elég nehéz kiszúrni, de na, ne legyen senki önáltató. Értem én, hogy mi megy körülötte (hype...), meg hogy mennyibe kerül (sokba...). Rengeteg sok olyan gyári cipő van, ami bőven elérhető árú, és nagyon jó.
2018. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik gáz.

Cipő táska napszemüveg.....

2018. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem szerintem nem ha nem azért veszed ,hogy menöz vele én azért vettem egy ek ,hogy beileszkedjek a suliban
2019. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!