Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy magát stylistnak nevező ember hamisítvány termékekkel pózol?

Figyelt kérdés
Van egy magyar lány Instagramon, bizonyos barbie... Elvileg stylist. Hamisított designer táskák, kamu Gucci övek, stb. Egy stylistnak nem pont azt kellene sugallnia, hogyan tudsz szépen felöltözni a pénztárcádhoz mérten? Vagy úgy van vele, hogy nála úgyis elhiszik, hogy eredeti cuccai vannak? Aki kicsit is ért hozzá az látja, hogy hamisítványok. Az én szememben ez visszataszító, hiszen pont azt várnám, hogy ő, mint stylist példát mutat, nem pedig az igénytelen hamisítványok megvásárlására ösztönöz.

2018. jan. 11. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkin ciki a replika de kerkedni vele a leggazosabb.

Így igen, ciki amit a csaj csinál.

Mellékesen manapság mindenki szinte stylist, modell vagy blogger szóval semmi jelentősége ezeknek a kifejezeseknek.

2018. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelnéd kiről van szó?

A kérdésre válaszolva: ami miatt furának tartom, hogy ha "stylist" akkor inkább bemutathatná a saját egyéniségét, ami a véleményem szerint hamisított ddesigner termékekkel nem igazán célravezető.

2018. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-d
2018. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy stylistnak az a dolga, hogy olyan esztétikus, stílusos, és viyzonylag egyedi összeállításokat tudjon kreálni, amit egy átlag ember az átlag érzékével, átlag látásmódjával nem tud.
2018. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk hamisítványt én se vennék, (amíg nincs pénzem rá, addig inkább semmilyen ne legyen, mint replika) de ez az ő dolga, hogy vesz, nem kell követni...

(előző voltam)

2018. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy igazi stylist tiszteli a divatszakmát, ezáltal a tervezőket is. És alapvető, hogy ha tiszteli a designerek munkáját akkor nem veszi meg hamisítványt. Szerintem...


Plusz szerintem elég durva, hogy ha elmegy egy fotózásra dolgozni, és olyan lányokat öltöztet akik eredeti dolgokat hordanak a hétköznapokon, és ő meg villog a hamisítvánnyal. Biztos vagyok benne, hogy a háta mögött kinevetik, de az is lehet, hogy többet nem fognak dolgozni vele.

Szép olcsóbb kategóriás dolgokat lehet kapni, egy stylistnak tudnia kell olyan ügyesen kombinálni a dolgokat, hogy a legolcsóbb outfit is a legtökèletesebbnek, legkifinomultnak tűnjön! Nem a hamis Gucci övtől meg a hamis Chanel és Dior táskától lesz híres, sőt...

2018. jan. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!