Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sos! Nincs stílusom! Hogy...

Sos! Nincs stílusom! Hogy tudnék saját stílust találni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és tényleg nincs semmilyen stílusom. Eddig mindig azt hordtam, ami éppen a divat volt, de nem álltak jól vagy éreztem magam benne jól magam.

Tetszik a sportos és az elegáns stílus is.

Vannak egyszerű, sima pólóim, ingeim, felíratos pulcsijaim. Szakadt farmerjaim is vannak, és szövetnadtágjaim és szoknyáim is. Ezt a két stílust hogy lehetne úgy vegyíteni, hogy ne nézzek ki rosszul, és ne úgy nézzek ki, mint aki csak felkapta, ami a szekrény tetején volt? Hülyén érzem magam, mikor egyik nap bemegyek a suliba kiöltözve, utána pedig farmerban és sportcipőben.


2018. jan. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját stílust találni nem könnyű! Mert akkor van meg a saját stílusod akkor jól érzed magadat egy szettben és azt tudod mondani a tükörbe nézve, hogy "Igen, ez én vagyok!" és ebben a kijelentésedben 100%-ig biztos vagy. Nekem ez kb 10 évembe telt. vagyis ennyi ideig keresgéltem önmagam. Ez alatt szinte mindent kipróbáltam. A hannah montanas, barbies lánytól kezdve a gót, rocker, punk csajig minden voltam, mire megtaláltam önmagam. Nálam az működött, hogy a kedvenc sztárjaim stílusjegyeit vegyítem azzal ami nekem tetszik ( persze úgy és olyan mértékben hogy az jól passzoljon) így valamelyest követem a divatot,hiszen a legnagyobb hírességek általában az aktuális trend szerint öltözködnek, viszont még is van benne valami a saját ízlésemből is. De szigorúan csqk olyan stíluselemeket koppintok le ami tényleg tetszik és jól áll. Nem húzok fel olyat amiből hülyén érezném magam, vagy tudom hogy nevetségesen néznék ki benne. Szóval nekem a kísérletezés segített végül megtalálni a valami önmagam. Ajánlom nekem a polywore nevű alkalmazást. Ebben rengeteg ruhát, kiegészítőt találsz, amiből szettet állíthatsz össze, és a legjobb hogy ha rákattintasz egy ruhát kiadja nekem hol és mennyiért tudod megvenni. A millió dolláros ruciktól kezdve a pár ezer forintosig minden van. Sőt,ha beírod a keresőbe egy sztár nevét, vagy mondjuk azt hogy selena gomez style - kiad egy csomó képet ami alatt olyan ruhák vannak amivel pont ugyanolyan szettet tudsz varázsolni magadnak
2018. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mikeXxX ***** válasza:
100%
Kb pont 17 évesen én azt csinaltam hogy nem foglalkoztam a divattal azt vettem meg ami jól állt így sokkal egyedibb is lettem ! 38f
2018. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalam ugyanezek a ruhak vannak! Alap daraboktol az extremekig :) kombinald oket! Egyik nap vegyel fel feher polot farmerrel, masik nap szoknyat pulcsival, bakanccsal, vagany harisnyaval, utana szakadt farmer, aztan kovetkezo nap megint valami mas.. nem kell egy stilushoz ragaszkodnod! Amit felveszel es jol erzed benne magad az vagy te! En egyik nap felveszek egy szovetnadragot bluzzal magassarkuval es elmegyek benne szinhazba, masnap felhajtom az aljat es bo pulcsival tornacipovel lazitok a suliban :) a lenyeg, hogy neked tetszen, es dognek erezd magad!
2018. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!