Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találjam meg a stílusom?

Hogy találjam meg a stílusom?

Figyelt kérdés

Nos..17 éves vagyok, lány.

Külső: Fekete haj, zöld szem, nem túl magas. Szeplős és elég fehér a bőröm.

Belső: Lázadó típus. Elég depresszív hangulatú.

Zenei téren kb minden evő vagyok. Közel áll hozzám a metál és a rock. De szeretem a technot meg minden mást kivetel a mulatost.

Öltözködésem: minden ami fekete vagy épp fehér. De szeretem a kheki szint es a szurket. Kockas ingeket is szeretem igaz mar nincs mert szetszakadt es megvaltam tole. Bor dzseki, farmer, tornacsuka.

Nem tudom mibe sorolni magam hogy grunge lennek vagy rocker de punk semmi felekeppen sem. Vagy hogy kene felerositeni bennem ezeket a stilusokat.



#rocker #grunge #saját stílus #nem tudom ki vagyok
2017. márc. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felerősíteni magadban semmit, pont ez a stílusod amit leírtál! Ezeket szereted, ezek tetszenek, ezeket hordod semmi sem szándékosan követve, tehát ez vagy te és ne akarj tartozni valamihez csak legyél önmagad!
2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól megmondta, ez a te stílusod. Ezt valahogy fejezd ki öltözködésben is ^^ Vedd fel, ami megtetszik. Nem kell magadra írnod, hogy "fuhh én most metálos vagyok", pl. van egy barátom, aki nagyon cukin néz ki, meg van sok rózsaszín, meg pasztellszínű cucca, és black metál rajongó C:Sokszor amúgy a nagyon extrém külsejű emberek felszínesek :'( és az olyan kiábrándító tud lenni :((
2017. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azt hord, ami tetszik. Ennyi :)
2017. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a stílus fog meghatározni téged, hanem te a stílusod
2017. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod beskatulyázni magadat?


Nem kell semmilyen szubkulturához sem tartoznod

(mert a metált a rockot meg a punkot nem szabad csak öltözködési stílusnak ledegradálni, mert ezek sokkal de sokkal többek annál. Szubkultúrák)

2017. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!