Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a replika...

Mi a véleményetek a replika termékekről?

Figyelt kérdés

Főként a hype cuccok (gucci, supreme, lv, lacoste, bape stb) replikáiról, az ilyen termékeket árusító boltokról (pl márkabazár).

Elítélendő, vagy nincs vele gond? Gáz ha valaki ilyeneket hord?



2018. jan. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én sose értettem ezt a replika dolgot. Ha van pénzem és tetszik az adott dolog akkor megveszem. Ha nincs rá,akkor veszek olyat amire van,de nem veszek replikát. Inkább hordanék olcsóbb de eredeti dolgot,mint hamisítványt,mert én tudnám, hogy az nem eredeti és zavarna. Aki szerintem replikát vesz másnak akarja mutatni magát mint ami.
2018. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. Ha nincs pénzem például Converse cipőre, inkább veszek a Deichmann-ban egy pár ezer forintos tornacipőt, mintsem egy hamisított Converse-t, amin azonnal szembetűnik, hogy hamisítvány.

Lényegében a hamisítványok nagyon "igénytelenül" vannak kivitelezve, mind a logó, mind pedig a minőség tekintetében, ami eléggé szembetűnő.

2018. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen gáz és elitélendő. Ha nincs pénzed rá akkor vegyél olcsóbbat de minőségit. Ráadásul az általad említett replikák árából már rendesen fel tudnál öltözni. Egy jó minőségű replika Gucci, Supreme, Bape póló $80-100 körül van.

Magyarországon ráadásul illegális replikák vagy hamisítványok árusítása (ugyan úgy ahogy az EU teljes területén).

2018. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
(Nem arról van szó, hogy magamnak vennék ilyeneket. Személy szerint egyik általam említett márka sem vonz, de egy általam kedvelt videós nemrég tett fel egy erről szóló videót, ő nem ítéli el ezeket, de sokan betámadták).
2018. jan. 13. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogyha valaki nem engedheti meg magának az eredetit, mivel lesz jobb, ha rajta van a logó a noname kínain. A legkevésbé sem gáz, ha valakinek nem telik több tízezer forintos ruhadarabokra, de az gáz, ha ezt nem tudja méltósággal elfogadni.
2018. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Annyi márka van már, hogy képtelenség mindet fejben tartani. Ha valaki vesz egy cuccot, leszarja, mi van ráírva és nem tudja, hogy van ilyen márka, az miért gáz? (Most nem a Gucciról beszélek, de pl. a Bape, Supreme nevek nekem tök újak).
2018. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Én is láttam azt a videót. Az egész arról szól, hogy a kissrác rájött, hogy akár pénzt is tudna keresni a platformjával. Ha emlékszel azzal zárja a videóját, hogy nyit egy instagram webshopot és lehet tőle rendelni replika dolgokat.


Persze hamar rá fog fázni mert se a NAVnál nem tud majd elszámolni vele és mint korábban említettem magyaroroszágon a törvény bünteti a hamisítványok árusítását.

2018. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!