Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Budapesten viktorián...

Hol tudok Budapesten viktoriánus goth FRÉFI ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Na és kb. mennyiért? Mert ahogy a viktoriánus goth női ruhák árát látom, biztos nem olcsó..
2018. jan. 15. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem olcsók a szép, igényes, nem gagyi minöségü férfi goth ruhák.

Szerintem néz körül a rockpince honlapján.

[link]

Vagy magában a boltban.

Ha valami nincsen készlete akkor a tudsz rendelni úgy is hogy a boltba szállítják ki az általad kinézett cuccot. Így ott feltudod próbálni. Ha jóltudom ilyenkor nem kell elöre fizetni a rendelésnél. Csak akkor amikor a boltban átveszed a rendelésed. Amúgy széles az árskála de kb ingek olyan 15 ezer ft-tól kezdödnek.

Forgalmaznak punk rave cuccokat is. Na azok között gyönyörü darabokat lehet találni.


Esetleg néz körül a jajcicában. Ott is ki lehet fogni szép dolgokat.


Most így hirtelen csak ezek jutnak eszembe

Amúgy átérzem a helyzetedet nekem is nehéz magamnak szép de megfizethetö árú goth ruhákat találni (pedig én lány vagyok, és nöi ruhákból mindig nagyobb a választék)

Néha rendelek közösen másokkal külföldi oldalakról is. Jó mert ilyenkor nem kell a szállítási költséget fizetni.

Esetleg ez talán neked is alternatíva lehetne (mármint a netes rendelés)

A Dracula clotching-on pl nagyon szép viktoriánus goth ruhák vannak de a Queen of darkness is szép, jóminöségü dolgokat árul. Mondjuk ezek jó drágák.


Vagy varras nagadnak varrónövel, alakítas át ruhákat vele.

Vagy pedig néz szét túrkálókba. Néha turikban is lehet találni goth cuccokat


Sajnos több ötletem nincsen.

2018. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Rockpincések jó drágák viszont ha bolti átvétellel rendeled és nem jó, nem kell megvenned, én jóban vagyok a csajokkal és mondták ha nem tudom melyik méret a jó rendeljem meg mind2 ruhát, aztán amelyik nem jó kiteszik eladni
2018. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!