Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a deichmannba egy...

Vettem a deichmannba egy cipőt 3 napja, első nap után olyan szaga volt hogy kibirhatatlan volt. (más baja nincs) vettem ilyen cipő dezodort de nem sokat segített. Kicserélik vagy visszaadják az árát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom bele izzad a lábad és attól lesz büdös.

Ezért nem hiszem, hogy kicserélik.

Dezodor sprayt használj az erősebb mint a cipő szagtalanító, vagy olcsó parfüm is jó.

2018. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csere ok se pénz visszafizetés. Használj erősebb deot a cipobe fújva. És szelloztesd. Ennyit tehetsz.
2018. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig ez az első cipőm onnan. eddig kinai boltbol vettem 3000-4000 kozott. sose volt büdös tőle a cipő. Most utána olvastam és elég sokan kritizálják a deichmnannt az olcsó hamisitott bőrcipőkkel.
2018. jan. 17. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Szórj bele szódabirkarbónát vagy hintőport. Elveszi a szagot.
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kis lábszag miatt nem fogják kicserélni. Ha izzadós a lábad sajna ez van.
2018. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddig kinaiba vettem cipőket 3-4 ezer körül sose volt büdös eggyikse, perdig nem 1-2 darabot vettem már ott. csak most nemvolt és nagyon kellett, ezért mentem át oda. de eddig sose volt a kinai cipo budos, ismerosom szerint deichmanni cipők ilyen olcsó büdös ragasztással csinálják a cipőket és azé olyan szagu
2018. jan. 20. 23:12
 7/7 anonim válasza:
Ha az a ragasztó szaga lenne,már felpróbáláskor érezted volna.Hogy érted azt,hogy olcsó bőr hamisítvány?ilyen nem létezik.Az vagy bőr,vagy mű bőr.Egyébként meg valakinek pont a bőr cipőben izzad a lába,míg a műbőrtől semmi baja sincs.Vegyél bele szagtalanító talpbetétet,vagy frotírt
2018. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!