Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakkal lehetetlenség...

Ilyen alakkal lehetetlenség öltözködni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, nem a kilóimmal van a gond, hanem az alkatommal. Széles csípő, vastag combok, nagy mellek, egy szerencsém, hogy a derekam és a vádlim vékony.

Télen édesmindegy, farmer, pulcsi, aztán jólvan, nyáron azonban rengeteg utánajárás kell, hogy normális darabokat találjak.

A legtöbb most divatos nyáriruha eleve kizárva.


-Nyitott hátrész, pántnélküli, vagy vékonypántú ❌

-Nyakig zárt és/vagy elöl fodros ❌

-Nyakpántos, keresztpántos ❌

-Laza vagy egyenes szabás ❌

-Mély kivágás, mell alatt elvágott szabás ❌

-Fodros bárhol ❌


Ha mégis találok valamit, ami megfelelő lenne, úgyis az a vége, hogy:

-túl mély a hátkivágás, melltartó kizárva

-túl mély karkivágás, vagy a melltartóm lesz kint, vagy

a fél mellem

- derékban jó, mellben szűk

- mellben jó, derékban hatalmas

- felkapja a mellem az egészet, és a derékvonal a

nyakamban lesz


Az egyetlen opció, ami megmarad, az a rövidujjú, nem túl kivágott, de nem is nyakig zárt, hátul nem popsiig nyitott, derékban szűkített vagy esetleg egy lengébb A vonalú.

Ennek következtében mindössze 8 olyan nyáriruhám van, ami megfelelö, ezek is már 3 évesek lesznek idén.



Lányok hasonló alkattal, hogy öltöztök?

Csak én érzem lehetetlen küldetésnek?


24N


2018. jan. 19. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is ez az alkat vagyok.


-csónaknyakú póló.

-denevérujjú, ejtett vállú (pont nem érdekel hogy ki van a pánt)

-bő póló-ruha, csípőn öv, leggings

-50es évek fazon



És én simán betoldom egy olcsó trikóval, stb maradék anyaggal ha valahol túl sok villanna ki.

2018. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hat egyberuhat nagyon ki kell fogni tenyleg. De ha szoknyakat veszel meg ahhoz egy felsot, ugy azert konnyebb az alakodra talalni megfelelot. En is igy szoktam. Mostanaban olyan szepeket lehet kapni. A karkivagassal en is mindig szenvedek. Van egy par ruham, amit megvettem, hogy tok jo mindenhol, csak pont arra nem figyeltem, itthon vettem eszre, hogy akarmilyen melltartot veszek fel, oldalt kint van a ruhabol... ezeket nem is tudom hordani:(

Ket reszbol kell megoldani. Kicsit sztreccsesebb anyaguakat keress, hogy ne szoritsa a feneked, de a derekadra is jo legyen. Szep ez a "90-60-90", csak ruhakat nem gyartanak ra... Szalagavatos ruhaval is mit megszenvedtem anno... meg meg is rikattak a varronok nem egyszer:(

2018. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!