Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A "tumblis" grunge stílusnak...

A "tumblis" grunge stílusnak mik az alapdarabjai? Miket vegyek ha így szeretnék öltözködni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Miért akarsz így öltözni? A tumblis grunge-nak már semmi köze az eredetihez. Ismersz legalább egy grunge bandát? Nics értelme így kinézni, ha nincs mögötte tartalom. Na de! Hogy mik az alapdarabok:

-szakadt farmer

-színes haj

-bőrdzseki

-farmerdzseki

-szakadt farmer

-bakancs

-térdzokni

-hosszú kabát

-hátizsák

A képek alapján nekem ez jutott eszembe.

2017. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Eléggé tetszik ez a stílus, de mindig ha vettem valami neten látott cuccot, rajtam mindig vagy nevetséges, vagy túl elegáns hatást keltett.

Egyébként grunge zenét nem hallgatok (rockot, metált igen), de ettől még az öltözködés tetszhet.

2017. aug. 22. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Legalább rock és metál zenét hallgatsz. A listához még hozzátenném a bandás pólót, azért nem írtam, mert nem tudtam, hogx mennyire vagy jártas a keményebb zenékben. Úgy felvenni meg egy bandás pólót, hogy nem is tudunk róla semmit, elég nagy hülyeség. Èn a grunge stílushoz tartozom, de a nyolcvanas-kilencvenes évekbelihez.

15/L

2017. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Grunge-hoz a flaneling is illik. Csak a divat-grunge-osok nem illenek a műfajhoz.
2017. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg nem kötelező egy bizonyos zenei műfajt szeretni hogy felvehess egy ruhát (bandás póló kivétel) de ha a kérdező nem szereti az ilyen zenét máris tilos felvennie minden grunge szerű ruhadarabot? Én is rock/goth stílusban öltözöm mégse hallgatok rongyosra metál bandákat, van pár amit szeretek és kész, akkor én is azonnal vegyek fel barbi rózsaszínt mert csak akkor akaszthatok a gatyámra láncot ha meghallgattsm X metallica számot?
2017. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!